#222Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905
“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#107
A brass and crystal skeleton clock with a mercury pendulum and an enamel dial with Arabic numerals. Complete with key.No longer availableDim. H. 28 cmEstimate: € 150/200 -
#634Maurits Bilcke
Een linosnede. Gesigneerd en gedateerd 1935.
#13Sandro Maggioni
Een lot van 3 biscuit beeldjes, Jongen met fruitmand op rug en meisje met cadeau en mand, kindje met hond, allen op vergulde voet en onderaan gemarkeerd met letter “N” en kroon.
#622Eller
“Parijs straatzicht.” Acryl op doek. Gesigneerd.
#74Frans Bakker
“Huizen aan de waterkant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#409Paul SzternfeldPeriod: °1939
#179Karl Ruperti
#539Salvador Dali
“Bloem”. Litho. Gesigneerd en genummerd III/XX buiten de plaat.
"Flower". Lithograph. Signed and numbered III/XX outside the plate.No longer availableDim. 58 x 42 cmEstimate: € 200/220 -
#620Delvaux
Een cognackleurige lederen portefeuille met stofzak.
A cognac coloured leather wallet with dust bag.No longer availableDim. 11,5 x 12,5 cmEstimate: € 300/350 -
#429K. Heymans
“Mensen op een bank”. Olieverf op board. Gesigneerd.
"People on a bench". Oil on board. Signed.No longer availableDim. 32 x 44 cmEstimate: € 100/120