#9Een spiegel met geslepen glas.
A mirror with cut glass.No longer availableDim. 80 x 55 cmEstimate: € 30 / 40 -
#439Jan Helen“A la Recherche” Gemengde techniek op paneel. Gemonogrammeerd. Gedateerd 1968.
“A la Recherche” Mixed media on panel. Monogrammed. Dated 1968.No longer availableDim. 60 x 78 cmEstimate: € 50 / 70 -
#248Ampia GaranziaPeriod: 1910Een smeedijzeren koffiemolen, manueel model. Made in Italy, 1910, door “Ampia Garanzia”.
A wrought iron coffee grinder, manual model. Made in Italy, 1910, by “Ampia Garanzia”.No longer availableDim. 29 x 26cmEstimate: € 100 / 150 -
#66Rechthoekige tafel uit donker eikenhout.
#466Een bidkleed met een levensboom van wol en zijde.
#235Een korte pijp met kleine porseleinen kop versierd met een jonge vrouw. Mooie gedraaid en gebeeldhouwd en gedraaid houten steel. Hoornen mondstuk, zilveren of verzilverd metalen deksel.
A short pipe with a small porcelain cup decorated with a young woman. Beautiful turned and sculpted and turned wooden handle. Horn mouthpiece, silver or silver-plated metal cover.No longer availableDim. L:23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#471Een bronzen beeld van een Jaguar, naar Bugatti.
#426HamadanEen dozar tapijtje van wol. Handgeknoopt. Slijtage.
#345Een wandklok van messing met grote slinger en ronde wijzerplaat. Met gewichten.
A brass wall clock with large pendulum and round dial. With weights.No longer availableDim. H: 130 cmEstimate: € 60 / 100 -
#301H. Bequet QuaregnonEen set van vier polychroom aardewerken stukken, waaronder twee schalen, een kruik en een doosje in de vorm van een gitaar. Met vergulde rand. Jaren 50. Minieme slijtage, grote schaal met schilfer aan de rand.
Set of four polychrome earthenware pieces, including two bowls, a jug and a box in the shape of a guitar. With gilded edge. 1950s. Minimal wear, large bowl with flake on the edge.No longer availableDim. H: 5-27 cmEstimate: € 40 / 50