Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.

Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.

An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.10 ct.
Dim. 10,35 g
SKU: 0703230250.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #250
Estimate: € 1500 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #488
    Koro

    Een grote Chinees bronzen koro. Wierookvat met tempelleeuw op deksel en diverse decoratie, gesteund op 4 olifant poten. 19/20e eeuw.

    A large Chinese bronze koro. Incense vessel with temple lion on lid and various decorations, supported on 4 elephant legs. 19/20th century.
    No longer available
    Dim. 41 x 20cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #129
    Prosper De Troyer

    “Zelfportret”. Olie op paneel, bovenaan rechts gesigneerd in bruine verf, ingelijst.

    “Self-portrait”, oil on panel, signed top right. in brown paint, framed.
    No longer available
    Dim. 49 x 39cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #704

    Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.

    Two sets of twelve colourless glass cocktail glasses each.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #200

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct. en een Parel.

    An 18 carat white gold necklace with a pendant set with brilliants with a combined weight of +- 0.22 ct and a pearl.
    No longer available
    Dim. 5,15 g p: 1 cm
    Estimate: € 900 / 1000
  • #265

    Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.

    Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 360
  • #401

    Een Japans juwelencabinetje met lakwerk en met geelkoperen beslag. Onderaan een lade, waarboven twee deurtjes, die op hun beurt zes kleine laden verbergen. Slijtage. Begin XXste eeuw.

    A Japanese jewelery cabinet with lacquer and brass fittings. At the bottom a drawer, above which two doors hide six small drawers. Wear. Early XXth century.
    No longer available
    Dim. 29 x 29,5 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #140

    Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,29 ct.

    An 18 karat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.29 ct.
    No longer available
    Dim. 7,40 g
    Estimate: € 1600 / 1700
  • #19
    Frans Van Immerseel

    “Siet, wij schenken U t’ saemen een teer clijn lammeken...”, aquarel ingekleurde houtsnede, onderaan getiteld en gesigneerd met monogram in de plaat, Ingelijst, gebruind.

    “Siet, wij schenken U t’ saemen een teer clijn lammeken...”. Watercolour coloured woodcut, titled at the bottom and signed with monogram in the plate, framed, browned.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 20cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #703

    Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.

    Two different armchairs in Régence style.
    No longer available
    Dim. H: 93-95 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #550

    Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct. en een centrale tourmalijn van +- 0,40 ct.

    An 18 carat white gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.15 ct and a central tourmaline of +- 0.40 ct.
    No longer available
    Dim. 2,58 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #507

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #220

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.

    An 18 carat white gold necklace with a pendant set with white and black brilliants with a combined weight of +- 0.45 ct.
    No longer available
    Dim. 5,50 g
    Estimate: € 950 / 1100
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More