#325Een etui met twaalf koffielepels en een suikertang van verzilverd metaal.
#383Een paar spekstenen fo-honden. Minieme slijtage.
#79Twee ronde chromolitho’s met voorstellingen van de Presentatie van Christus naar de barok. Lijsten in gotische stijl.
Two round chromolithographs depicting the Presentation of Christ after the Baroque. Gothic style frames.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 100 / 120 -
#408Drie borden van Chinees porselein met een decor van een prieel in rood, blauw en goud naar Japans voorbeeld. XIXde eeuw.
Three Chinese porcelain plates decorated with a gazebo in red, blue and gold after a Japanese example. XIXth century.No longer availableDim. Ø 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#477Een bronzen beeld van een naakte dame die haar voet bekijkt, naar Degas.
#375Een schomeelstoel van stoomgebogen hout in thonetstijl. Rieten rug en zit.
A rocking chair made of steam-bent wood in Thonet style. Wicker back and seat.No longer availableDim. H:Estimate: € 80 / 120 -
#481Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
An Art Nouveau crystal vase with a gilded vegetal decor. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 30 / 40