Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.

Een 18 karaat witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.

An 18 carat white gold ring set with diamonds with a combined weight of +- 1.10 ct.
Dim. 10,35 g
SKU: 0703230250.
Auction day: 7 March 2023 19:00
Catalogue #250
Estimate: € 1500 / 1600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #532

    Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.

    A mahogany table with contoured top.
    No longer available
    Dim. 123 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #87
    Delheid

    Een lot van 3 stuks zilveren kelkjes, peper & zout en mosterd. Gemerkt.

    A lot of 3 silver chalices pepper & salt and mustard. Marked.
    No longer available
    Dim. h14cm 300g
    Estimate: € 100 / 150
  • #391

    lot luciferaanstrijkers, diverse formaten.

    A lot of matchstick ignitors, various sizes.
    No longer available
    Dim. H: 7-10 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #319

    “Biddende boer en boerin”. Een paar plaquettes van polychroom Vlaams aardewerk.

    "Praying farmer and farmer's wife". A pair of polychrome Flemish pottery plaques.
    No longer available
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #704

    Twee reeksen van telkens twaalf kleurloos glazen cocktailglazen.

    Two sets of twelve colourless glass cocktail glasses each.
    No longer available
    Dim. h: 13 & 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #174
    M De Beul
    Period: 1821 - 1876

    “Zittende man, tabaksnuivend”, schilderij olie op doek, gedateerd 1973, gesigneerd “M. De Beul”

    “Sitting man sniffing tobacco”, painting oil on canvas, dated 1973, signed “M. De Beul."
    No longer available
    Dim. 58 x 48cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #265

    Bestek gemerkt International Sterling Pat’d: 12 grote en 6 kleine vorken, verder losse messen, lepeltjes en vorkjes. Evenals Christofle, Paris: 12 oestervorkjes (in doosje), een slabestek en een sauslepel. Verder twee reeksen kreeftenhaken.

    Cutlery marked International Sterling Pat'd: 12 large and 6 small forks, further loose knives, spoons and forks. As well as Christofle, Paris: 12 oyster forks (in a box), a salad cutlery and a sauce ladle. Furthermore, two sets of lobster hooks.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 360
  • #511

    Een kleine notenhouten commode met drie laden met bronzen trekkers. Engeland, tijdperk George I.

    A small walnut chest of drawers with three drawers with bronze handles. England, George I era.
    No longer available
    Dim. 56 x 92 x 53,5 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #639

    Een uit kunstbrons gesculpteerd beeldje van Simhanada Lokeshvara. Met drietand, het gebrul van de leeuw.

    An zamac sculpture of Simhanada Lokeshvara. With trident, the lion's roar.
    No longer available
    Dim. 22 x 18cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #504
    Salvador Dali

    “Bloemen”. Twee rasterdrukken. Gesigneerd en E.A. buiten de plaat.

    "Flowers". Two halftone prints. Signed and EA outside the plate.
    No longer available
    Dim. 22 x 18 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #261

    “De ambachten.” Een lot van 12 tinnen beeldjes. Gemerkt en gedateerd 1984.

    “The crafts.” A lot of 12 pewter figurines. Marked and dated 1984.
    No longer available
    Dim. h + - 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #171

    Een set vermeille zilveren koffielepels met suikertang met Franse keuren en makersmerk. In ebbenhouten etui, 19de eeuws.

    A set of vermeille silver coffee spoons with sugar tongs with French hallmarks and maker's mark. In ebony case, 19th century.
    No longer available
    Dim. 229,75 g
    Estimate: € 150 / 200
View all auction items ›

Veiling van 7 & 8 Maart 2023

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 3 en Zaterdag 4 Maart van 10.00u tot 17.00u

7 March 2023 19:00
8 March 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 7 March 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More