Other lots in this auction
-
#273Eluxa
Een cartelklok op console in de geest van de neuchateloises. Met slinger, maar zonder sleutel.
Un grand Cartel sur une console dans l’esprit des Neuchâteloises. Avec balancier, sans clé.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#551Hergé
Tintin. “L’Etoile Mystérieuse”. Casterman 1944. Blauw schutblad. Achterflap A23. Redelijk tot goede staat.
Tintin. “L’Etoile Mystérieuse”. Casterman 1944. Page de garde bleue. 4e plat A23. Etat moyen.No longer availableEstimate: € 500/800 -
#771
Een Madonna en Kind van monochroom porselein, gemerkt M.I. Hummel en twee kleine beeldjes met een apocrief Meissen merk onderaan.
Une Vierge à l’Enfant en porcelaine monochrome, marqué M.I. Hummel et deux petites statues avec une marque apocryphe Meissen sous la base.No longer availableEstimate: € 25/35 -
#383
Een set kanonnen voor maquettes.
Un ensemble de canons pour maquettes.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#291
Een paardenslee met personages van meerkleurig porselein. Gemerkt. Duits werk. Teugels ontbreken.
Un traîneau à chevaux et personnages en porcelaine polychrome. Marqué.No longer availableDim. l: 41 cmEstimate: € 30/35 -
#789Patria Magazine
Een Rouwnummer voor Koningin Astrid uitgegeven in oktober 1935. Eén herinneringsalbum over Koning Albert I.
Une édition de deuil à la mémoire de la Reine Astrid, octobre 1935. Un album de mémoir du Roi Albert I.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#350
Twee gouden herdenkingsmunten 900 ‰ van Boudewijn. 1951- 1976.
Deux pièces de monnaie souvenir en or 900 ‰. Roi Baudouin. 1951 - 1976.No longer availableDim. 12,90 gEstimate: € 250/350 -
#813
Een smalle en een brede piëdestal van grijsgepatineerd hout.
Un piédestal étroit et un piédestal large, tous deux en bois à patine grise.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 50/80 -
#443
Een Art-Deco vaas in groen glas met gouden opleg.
Un vase Art Déco en verre vert et ajoute dorée.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60/80 -
#655
Een eikenhouten credenza in renaissancestijl met twee gesculpteerde paneeldeuren en een lade.
Une crédence de style Renaissance en chêne à deux portes panneaux sculptés et un tiroir.No longer availableDim. 11’ x 97 x 55 cmEstimate: € 180/200 -
#752
Een lot van acht verschillende kandelaars, waarbij vijf van rood koper en drie van messing.
Un lot de huit candélabres différents, dont cinq en cuivre rouge et trois en laiton.No longer availableDim. h: 17 - 28 cmEstimate: € 40/50 -
#768
“Album historique de timbres postes”. Met oude postzegels (medio XIXde tot einde jaren 1920). Letsels en manco’s.
”Album historique de timbres postes”. Contenant des anciens timbres (mi XIXème siècle jusqu'à la fin des années ‘20).No longer availableEstimate: € 100/160