Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats art deco witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3  ct. Met certificaat.
Een 18 karaats art deco witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3  ct. Met certificaat.
Een 18 karaats art deco witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3  ct. Met certificaat.

Een 18 karaats art deco platina broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct. Met certificaat.

An 18 carat Art Deco platinum brooch set with approximately 3 ct of diamonds. With certificate.
Dim. 13,12 g
SKU: 2609230150.
Category: Uncategorized.
Auction day: 26 September 2023 19:00
Catalogue #150
Estimate: € 1800 / 2000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #472

    “Abstracte bloemen.” Een paar werkjes, olieverf op papier.

    "Abstract flowers." A pair of artworks, oil paint on paper.
    No longer available
    Dim. 14 x 9 & 23 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #120

    Een 18 karaats geelgouden ring bezet met één solitair van 0,19 ct.

    An 18 karat yellow gold ring set with a solitaire of about 0,19 ct.
    No longer available
    Dim. 2,10 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #407

    “Abstract sculptuur. Keramisch, hout en ijzer. Draagt monogram OS. Gestempeld onderaan. Kleine verfschade aan frame bovenaan. Schilfers aan de sokkel.

    "Abstract sculpture. Ceramic, wood, and iron. Bears monogram OS. Stamped at the bottom. Minor paint damage on the frame at the top. Chips on the base."
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #462

    “Moeder met kinderen. Geïnspireerd op het werk van Heinrich Zille” Gemengde techniek op papier. Apocrief gesigneerd.

    "Mother with children. Inspired by Heinrich Zille" Mixed media on paper. Apocryphal signature.
    No longer available
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #1

    Een verzilverd metalen fazant als tafelversiering. Met glazen oogjes.

    A silver plated faisant as table decoration. With glass eyes.
    No longer available
    Dim. L. 47 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #485

    Een massief eikenhouten koffer versierd met drie panelen met telkens en levensboom. Engeland. 17de eeuw. Met certificaat.

    A Solid oak trunk decorated with three panels, each featuring a Tree of Life. England. 17th century. Comes with certificate.
    No longer available
    Dim. 122 x 56 x 65 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #80

    Een Victoriaanse hanger van 14 karaat geelgoud bezet met drie Schotse parels.

    A Victorian pendant of silver and 14 karat yellow gold set with three Scottish pearls.
    No longer available
    Dim. 15,72 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #414

    “Naakt.” Geïnspireerd op het werk van San Yu. Gemengde techniek. Apocrief gesigneerd. Vouw in het papier.

    "Nude." Inspired by the work by San Yu. Mixed media. Apocryphal signature. Fold in the paper.
    No longer available
    Dim. 38 x 28,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #155
    Romain Malfait

    “Aanbidding van de herders.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Adoration of the Shepherds." Oil on panel. Signed.
    No longer available
    Dim. 30 x 25 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #439

    “Abstract werk in de geest van Gleizes” Gemengde techniek op doek op board. Apocrief gesigneerd door onbekende auteur..

    "Abstract work inspired by Albert Gleizes." Mixed media on canvas on board. Signature by an unknown artist.
    No longer available
    Dim. 53 x 42 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #442

    “Message to Tony (aha).” Collage, Gemengde techniek op paneel.

    "Message to Tony (aha)." Collage, Mixed media on panel.
    No longer available
    Dim. 43 x 47 cm
    Estimate: € 220 / 380
  • #429

    “Abstract met rood en groen naar Wolvencamp.” Olieverf op board. Randbeschadigingen. Apocriefe atelierstempel achteraan.

    "Abstract with red and green after Wolvencamp." Oil on board. Edge damages. Apocryphal studio stamp on the back.
    No longer available
    Dim. 64 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #459

    “Abstract in rood met driehoeken.” Gemengde techniek.

    "Abstract in red with triangles." Mixed media.
    No longer available
    Dim. 46 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #90

    Een 18 karaats geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. Schade aan de rechtse arm. Rond 1800.

    An 18 karat yellow gold Flemish cross set with old cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. Damage to the right arm. Around 1800.
    No longer available
    Dim. 6,55 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #419

    “Abstract portret van een geit.” Techniek onduidelijk. Geïnspireerd op het werk van Bart Van der Leck.

    "Abstract portrait of a goat." Technique unclear. Inspired by the work by Bart Van der Leck
    No longer available
    Dim. 19 x 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #432

    “Abstract geïnspireerd op het werk van Jean Pougny.” Gemengde techniek board.

    "Abstract. Inspired by the work of Jean Pougny" Mixed media on board.
    No longer available
    Dim. 46 x 64 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #50

    Twee 19de eeuwse zilveren en aan de achterkant 18 karaats geelgouden broches met klein Vlaamse harten bezet met diamanten oude slijp.

    Two 19th-century silver with the back 18ct golden brooches adorned with small Flemish hearts set with old-cut diamonds.
    No longer available
    Estimate: € 500 / 600

Other lots in this auction

  • #355

    Een piëdestal met marqueterie en koperen ornamenten.

    A pedestal with marquetry and copper ornaments.
    No longer available
    Dim. 76 x 50 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #129
    Wallaert

    “Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Flower still life". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 58 x 48cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #49

    “Atlas Van der Hagen”. Een gravure op papier. Opschrift “ACCURATISSIMA ANGLIAE SCOTIAE ET Hiberniae TAB. De ... in lucem edita à CAROLO ALLARD”.

    "Atlas Van der Hagen". An engraving on paper. Inscription "ACCURATISSIMA ANGLIAE SCOTIAE ET Hiberniae TAB. De ... published by CAROLUS ALLARD".
    No longer available
    Dim. 49 x 58cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #557

    Een porseleinen servies met vergulde randen. Limoges France.

    A porcelain dinnerware set with gilded edges. Limoges France.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #658
    Lopez y Moreno

    Een paar porseleinen beeldjes van Spaanse makelij.

    A pair of Spanish made porcelain figurines.
    No longer available
    Dim. H: 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #682
    Yastik

    Een Oosters handgeknoopt karpetje van wol.

    An Oriental hand-knotted wool rug.
    No longer available
    Dim. 100 x 49 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #382

    ‘De Schelde, Baasrode’, olieverf op doek/karton, toegeschreven aan Hector Leplat.

    'The Scheldt, Baasrode', oil on canvas/cardboard, attributed to Hector Leplat.
    No longer available
    Dim. h 19 x b 28 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4

    “Het Land van Bergen”. Een gravure op papier. Met verder opschrift “...in't Graafschap Henegouwe waar in men kan naa zien de victorieuse Bataillie der Geallieerden tegens de Franse, Bevogten voorgevallen den 11 September 1709 met Privilegie”

    "The Land of Bergen." An engraving on paper. With the inscription "....in the County of Hainaut, where one can see the victorious Battle of the Allies against the French, Fought on September 11, 1709 with Privilege."
    No longer available
    Dim. 51 x 59cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #202
    Frans Van Tongerloo

    “Weidezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd en gemonogrammeerd. Gedateerd.

    "Weidezicht". A painting, oil on canvas. Signed and monogrammed. Dated.
    No longer available
    Dim. 36 x 58cm
    Estimate: € 175 / 225
  • #359

    Een barokke spiegel met een gedreven koperen lijst met floraal motief.

    A Baroque mirror with an embossed copper frame featuring a floral motif.
    No longer available
    Dim. 64 x 35 cm (lijst)
    Estimate: € 100 / 120
  • #136

    Een Engelse staande klok in rijkelijk gesculpteerde eikenhouten kast met bovenaan een zogenaamde ‘green man’ met opschrift ‘Wrapson Havant’.

    An English grandfather clock in a richly sculpted oak case with a 'green man' at the top, inscribed with 'Wrapson Havant'.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #101

    Een gedeelte massief zilveren bestek. Belgische keuren met Januskop (o.m. van Delheid), garantiemerk medio XIXde eeuw. Een pollepel, 12 kleine lepels, 5 kleine vorken, 8 grote vorken, 17 grote lepels.

    A portion of solid silver cutlery. Belgian hallmarks with Janus head (among others from Delheid), guarantee mark from the mid-19th century. One ladle, 12 small spoons, 5 small forks, 8 large forks, 17 large spoons.
    No longer available
    Dim. 2045 g
    Estimate: € 1300 / 1400
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 September 2023

Veiling volledig, 700 loten. Tentoonstelling: Vr. 22 & Zat. 23 september van 10.00u tot 17.00u

26 September 2023 19:00
27 September 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 September 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More