#408Een blauw en wit porseleinen Chinese vaas. Decor met pauw.
#123Val Saint-LambertEen kristallen vaas deels blauw gekleurd in de massa.
A Val Saint Lambert crystal vase with blue in the mass.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 180 -
#468Een paar porseleinen Satsuma vazen, onderaan gemerkt.
#457DanEen Afrikaans masker van gesculpteerd hout, Dan, Ivoorkust.
An African mask in carved wood, Dan, Ivory Coast.No longer availableDim. 37cmEstimate: € 80 / 100 -
#511KadjarEen tapijt van Louis Depoortere.
A carpet by Louis Depoortere.No longer availableDim. 253 x 170 cmEstimate: € 60 / 100 -
#135DelvauxEen Delvaux rugzak van zwart leder, model “Amité” met doos en certificaat.
A Delvaux backpack in black leather, model “Amité” with box and certificate.No longer availableEstimate: € 500 / 550 -
#261Een Tiffany tafellamp in de art-deco stijl met een pierrot met accordeon op de voet.
#704Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#532Een lot van 4 houten stoelen met gedraaide poten, gestoffeerde rug en zitting in een verticaal lineair design.
#188Marcel SandozEen set van 12 Art-Deco bestekleggers in de vorm van dieren, ontworpen door Marcel Edouard Sandoz, geproduceerd door Gallia Christofle ca. 1930. Deze zijn gemerkt Gallia. Dezelfde werden gebruikt in 1st class op het schip de SS Normandy.
A set of 12 Art-Deco cutlery rests in the shape of animals, designed by Marcel Edouard Sandoz, produced by Gallia Christofle ca. 1930. These are marked Gallia. The same were used in 1st class on the ship the SS Normandy.No longer availableEstimate: € 450 / 650 -
#428H. VallaurisEen moderne geglazuurde aardewerken vaas, oranje in de massa. Gesigneerd onderaan. Pièce Unique.
A modern glazed earthenware vase, orange in the mass. Signed at the bottom. Piece Unique.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 40 / 60