Other lots in this auction
-
#406Stefano Giovannoni
Een design barstoel uit ABS kunststof en verchroomd staal, in hoogte verstelbaar. Model “Bombo stool”, gemerkt Magis, ontwerp door Stefano Giovannoni.
A design bar chair made of ABS plastic and chromed steel, adjustable in height. Model “Bombo stool”, marked Magis, design by Stefano Giovannoni.No longer availableDim. 85 x 44cmEstimate: € 150 / 200 -
#222
Een butler spiegel met verguld houten lijst.
A butler mirror with gilded wooden frame.No longer availableDim. Ø42cmEstimate: € 75 / 125 -
#621
Een Boeddhahoofd van koper, op sokkel.
A Buddha head in copper on a metal stand.No longer availableDim. 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#18Willy Vandersteen
Suske en Wiske. “De Schat van Beersel”, “Het Geheim der Gladiatoren” en “De Gezanten van Mars. Blauwe reeks. Eerste edities resp. 1954, 1955 en 1956. Rug met tape, blok los, naam of naamstempel op titelpagina.
Suske en Wiske. “De Schat van Beersel”, “Het Geheim der Gladiatoren” and “De Gezanten van Mars”. Blue series. First editions resp. 1954, 1955 and 1956. Back with tape, loose block, naam or name stamp on the title page.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#289Declercq
“Vergezicht over daken met Boerentoren”. Olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.
"View over roofs". Oil on canvas. Signedand dated at the bottom.No longer availableDim. 48 x 38cmEstimate: € 50 / 80 -
#441
Een polychrome Chinees porseleinen vaas. Decoratie met figuren.
A polychrome Chinese porcelain vase. Decoration with figures.No longer availableDim. h 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#156
Een houten Art Deco stijl buffetkast. Lichte sporen van slijtage, sleutel linkerkast ontbreekt.
A wooden Art Deco style sideboard. Light traces of wear, key left cabinet is missing.No longer availableDim. 93 x 145 x 45cmEstimate: € 420 / 480 -
#668
Een lot van 5 kunstboeken, diverse thema’s schilderkunst.
A lot of 5 art books, various themes painting.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#307
Een lot van 2 koperen kandelaars, 3-potig, en 2 koperen lampadaires.
A lot of 2 copper candlesticks 3-legged, and 2 copper lampadaires.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#182
Een zilveren schaaltje met handvat, Engelse keurmerken gedateerd London 1831 met een wapenschild voorstellende een arm met 3 pijlen in de vuist. Mogelijks het wapenschild van William Brodie. Gewicht bedraagt 105 gram.
A silver salver with handle, English hallmarks London 1831 with possibly the coat of arms of William Brodie. 105 g.No longer availableDim. 12 x 16.5 x 9.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#436
Een houten Chinese opbergkist met snijwerk in het decor.
A wooden chest with carved decoration. Chinese work.No longer availableDim. 56 x 90 x 45cmEstimate: € 200 / 250 -
#178
Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
A straight, mahogany secretaire with folding top, two doors at the bottom, a drawer “en doucine” at the top. Inside small drawers with bone pullers. Marble leaf. Era Louis-Philippe.No longer availableDim. 155 x 165 x 45 cmEstimate: € 120 / 200