#401Een milieu-de-table van glas en tin.
#198Robert Van de VeldePeriod: 1895-1978“Drie vrouwenfiguren”. Terra cotta gesigneerd.
#693Twee verschillende glas-in-loodramen van omstreeks 1900.
#44Ben Van Os“Kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#224“Madonna met Kind met rechts Sint-Jozef en links een ara”. Olieverf op doek. Herdoekt. Navolger van Pieter Paul Rubens.
”Vierge à l’Enfant, Saint Joseph à droite et ara à gauche”. Huile sur toile. Successeur de pieter Paul Rubens.No longer availableDim. 83 x 97 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#50Een 14 karaats wit en geel gouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Un bracelet en or blanc et jaune 14 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 10,64 gEstimate: € 800 / 1000 -
#166Een eikenhouten tweedeurskast met gesculpteerde panelen. XIXe eeuw.
#48Een cartelklok van gepolychromeerd metaal en kunststof in de stijl van de Neuchâteloises. Met slinger en sleutel. Zonder wandconsole.
Un cartel en métal polychrome et plastique , style Neuchâtelois. Avec balancier et clé. Sans console.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 20 / 25 -
#171Een vaas van glaspasta. Getekend ‘L. Leloup 99’ onderaan.
Un vase en pâte à verre. Signé ‘L. Leloup 99’ à la base.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 220 / 250