Other lots in this auction
-
#91Twee gietijzeren vuurbokken in de vorm van een paard.
Une paire de chenets en fonte en forme de chevaux.No longer availableDim. 28 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#66Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.
Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.No longer availableDim. 90 (132) x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#892Een art nouveau schouwklokje van bruingepatineerd plaaster, versierd met een jonge vrouw met een boek. Achteraan gesigneerd.
Une pendule de cheminée Art Nouveau en plâtre patiné brun, décoration représentant une jeune femme et un livre. Signée au dos.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 60 -
#53Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Pallieterkalender van het jaar 1928.
Calendrier Pallieter , 1928.No longer availableDim. 33 x 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#38“Portret van Jean Baptiste Nicolle te 1812”. Olieverf op paneel.
”Portrait de Jean Baptiste Nicolle, 1812”. Huile sur panneau.No longer availableDim. Ø: 10 cmEstimate: € 20 / 25 -
#489“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Surier.
”Composition”. Techniques mixtes. Porte une signature: Surier.No longer availableDim. 30 x 25 cmEstimate: € 100 / 150 -
#757Een oude contrabarometer. Engels werk.
Un ancien baromètre ‘Contra’. Travail anglais.No longer availableDim. 88 x 13 cmEstimate: € 60 / 80 -
#262Eugène FehdmerPeriod: 1846-1918“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée et datée.No longer availableDim. 65 x 95 cmEstimate: € 600 / 800 -
#259Dominique d’OrangePeriod: °1948“Tuingezicht met tafel en stoeltje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1996.
”Scène de jardin, table et chaises”. Huile sur toile. Signée et datée 1996.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 320 / 380 -
#123Een paar porseleinen beelden - “De houtsprokkelaar.” en “Het bloemenmeisje.” Italiaans werk.
Une paire de statues en porcelaine: “Le ramasseur de petit bois “ et “ La fille aux fleurs”. Travail italien.No longer availableDim. 76 x 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#225Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,18 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,18 ct.No longer availableDim. 6,87 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#29Felix TimmermansPeriod: 1886 - 1947Errata: “Begijnhof”. Druk op papier - Geen tekening!
”Béguinage”.No longer availableDim. 24 x 21 cmEstimate: € 40 / 20


