#68
Een bord van Saksisch porselein met blauw op wit decor van bloemen en vruchten. Onderaan gemerkt. Meissen, XVIIIe eeuw. Haarscheur.
Une assiette en porcelaine de Saxe, décor bleu sur blanc de fleurs et de fruits. Marque sous la base. Meissen, XVIIIème siècle. Cheveu.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30/50 -
#565Zero Halliburton
“Leopard”. Een aktetas van aluminium.
#518
Een bronzen lampenvoet met een Chinees personage.
#597
Een eikenhouten bureau met negen laden. Louis-Philippe-stijl.
#469J. Nickx (?)
“Bladeren en mens”. Litho. Onleesbaar gesigneerd.
”Feuilles et humain”. une lithographie. Signature illisible.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 30/40 -
#635Didier Lamarthe
Een grote bruine reiszak met lederen afwerking.
#297
Een opgezette zeekoet uit 1956.
#471
“Museum Mayer van den Berg”. Catalogus 2, 1969.
#739Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1966.
”Nature morte”. Huile sur toile. Signée et datée 1966.No longer availableDim. 63 x 70 cmEstimate: € 150/200 -
#317Uderzo en Goscinny
#221
Een jongen en een meisje met houtbussel. Bronzen beeld naar Moreau.
#145Mulberry
“Hiver”. Een sjaal van kasjmier.
“Hiver”. Châle en cachemire.No longer availableDim. 100 x 25 cmEstimate: € 70/130