Other lots in this auction
-
#179Paul Permeke“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage hivernal”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59x 79 cmEstimate: € 400 / 600 -
#467Een XIXe eeuwse bureaulamp van koper op petroleum.
Une lampe de bureau du XIXème siècle en cuivre. Lampe à pétrol.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50 / 80 -
#438Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een Japans kommetje op onderbordje met een decor van een tuin. We voegen er drie blauw-witte schoteltjes en één met een meerkleurig decor van dieren en pioenen aan toe.
Un lot de porcelaine asiatique, comprenant un bol japonais avec une souscoupe, décor de jardin. Nous ajoutons trois petits plats bleus et blancs et une assiette polychrome, décor de pivoines et animaux.No longer availableDim. Ø: 11, 13 & 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#692“Een biggetje”. Olieverf op doek. Draagt handtekening. Kleine perforatie onderaan.
”Un porcelet”. Huile sur toile. Porte une signature. petite perforation en dessous.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 200 / 240 -
#661LladroEen jonge vrouw met en parasol. Porseleinen beeldje. Onderaan gemerkt.
Une statue en porcelaine en forme de jeune fille et un parasol. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#700Oosters karpet. Handgeknoopt.
Carpette d’Orient. Nouée main.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#725Een waterkommetje van Chinees porselein met rood glazuur. Onderaan gemerkt.
Une coupelle à eau en porcelaine de Chine à glaçure rouge. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#659Bourgeois“Personages”. Gemengde techniek op karton. Gesigneerd.
”Personnages”. Techniques mixtes sur carton. Signé.No longer availableDim. 66 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#478Twee verschillende Afrikaanse scepters van gebeeldhouwd hout.
Deux sceptres africains différents en bois dur sculpté.No longer availableDim. l: 44 & 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#502“Veldweg bij een kleine hoeve”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd B.C.K.
”Chemin de terre et fermette”. Huile sur panneau. Monogrammé B.C.K.No longer availableDim. 18 x 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#751Twee antieke Masaikruiken, gemaakt van een kalebas.
Deux cruches Masaï antiques, fait à partir d’une gourde.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#296Een paar gebeeldhouwd notenhouten fauteuils-en-cabriolet in Regencestijl.
Une paire de fauteuils-en-cabriolet en noyer sculpté style Régence.No longer availableEstimate: € 80 / 100

