#70Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de ± 0,52 ct.No longer availableDim. 6,50 gEstimate: € 750 / 850 -
#626Een bibliotheek met twee gevitreerde deuren in Louis-Philippestijl. Achterpoten manco.
Bibliothèque à deux portes vitrées de style Louis-Philippe. Sans pied arrières.No longer availableDim. 200 x 150 x 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#176Een donker tweeledige buffetkast met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan twee gevitreerde deuren.
#328Florence - Capodimonte“Dame met hond” & “Dame met waaier’. Twee beelden van meerkleurig kunststof naar ontwerp van Guiseppe Armani. Gemerkt en gedateerd 1987.
Dame au chien & Dame à l’éventail . Deux sculptures en plastique multicolore conçues par Guiseppe Armani. Marquée et datée 1987.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 120 / 200 -
#543Een gebeeldhouwd houten boot met roeiers. Afrikaans werk.
Un bateau en bois sculpté avec des rameurs. Travail africain.No longer availableDim. l: 127 cmEstimate: € 200 / 240 -
#317Een XIXe eeuwse bovenkast van een staande klok, omgebouwd tot huisaltaartje met Madonna en kind.
Une horloge de grand-père du XIXème siècle, transformée en autel de maison avec Vierge à l'enfant.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 50 -
#604Een tweeledige kwartronde vitrinekast met onderaan twee gebogen paneeldeuren en met een lade in de gordel. Sloten verwijderd. Omstreeks 1800. Op te frissen.
Vitrine à deux corps en quart de lune, le bas à deux portes pleines et avec tiroir en ceinture. Serrures manquent. Vers 1800. A rafraîchir.No longer availableDim. 200 x 104 x 75 cmEstimate: € 80 / 120 -
#69Jean PonsPeriod: 1913 - 2005“Composities”. Twee lithografieën. Beide gesigneerd, genummerd op 99 exemplaren en respectievelijk gedateerd ‘50 & ‘51.
#206Een gefineerde Engelse klapsecretaire-bibliotheek met drie grote en twee kleine laden onder het met een ingelegde schelp versierd klapblad.
Secrétaire à abattant en bois de placage, le haut formant bibliothèque. Trois grands et deux petits tiroirs sous l’abattant décoré d’une coquille.No longer availableDim. 216 x 106 x 50 cmEstimate: € 200 / 240 -
#301Een groot lot verzilverd metaal, met schalen, groenteschalen, onderzetters, een Sheffield gedekte groenteschaal met afneembaar handvat, theezeefjes enz. o.m. van Wiskemann, drie zoutvaatjes van kristal. En een klein bloemenvaasje van massief Duits zilver.
Un grand lot de métal argenté, avec des bols, des plats de légumes, des sous-verres, un bol à légumes couvert de Sheffield avec poignée amovible, des tamis à thé, etc. en Wiskemann, trois caves à sel en cristal. Et un petit vase à fleurs en argent massif allemand .No longer availableEstimate: € 100 / 120