#329Leopold MullerPeriod: 1879 - 1961“Le terril”, “Calmpthout” (2x); “Wilmarsdonk”; “Grazende koe”; “Hoeve met paard”; Veldkant” & “St.-Job-in-’t-Goor”. Acht olieverfschilderijtjes, waarbij zes op doek en twee op paneel. Allen gesigneerd. Twee beschadigd.
Le terril , Calmpthout (2x), Wilmarsdonk , Vache au pâturage , Ferme à cheval , Veldkant & St.-Job-in-'t- Goor . Huit peintures à l'huile dont six sur toile et deux sur panneau. Signées. Deux avec dégâts.No longer availableDim. 18 x 28 - 25 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#493Tien diverse porseleinen borden. Chinees werk.
#670Een snijblok met slagersmes, kurkentrekker en wiegmes.
#303Een lot van veertien beeldjes allerlei van meerkleurig porselein.
#591Twee verschillende schotels van Imari-porselein met gelobde vleugel.
#485Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
#558Een bronzen nijlpaard.
Le Christ en croix . UNe litho d'après Albert Servaes.No longer availableDim. 63 x 64 cmEstimate: € 40 / 60