Other lots in this auction
-
#494Kris Van ‘t HofPeriod: °1960“Compositie”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
Composition . Huile sur panneau. Signé et daté ‘94.No longer availableDim. 115 x 75 cmEstimate: € 150 / 250 -
#520Een zittende Chinese boeddha van brons. Begin XXe eeuw.
Un Bouddha chinoisb assis en bronze. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 2400 / 2600 -
#610Een notenhouten staande klok.
Horloge de vestibule en noyer.No longer availableDim. 240 x 50 cmEstimate: € 50 / 100 -
#45Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,57 ct. FVS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,57 ct. FVS1. Et de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 3,50 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#552KosonPeriod: 1801 - 1866“Raaf op een tak”. Een ingekleurde Japanse houtsnede.
”Corbeau sur une branche”. Une gravure sur bois japonaise en couleurs.No longer availableDim. 34 x 18 cmEstimate: € 120 / 150 -
#129Henri (?) Descamps“Op een parkbank”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1927.
“Sur un banc dans le parc”. Huile sur toile. Signée et datée 1927.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 100 / 120 -
#694“Dame met spiegel”. Een aquarelstudie op papier. Gemonogrammeerd ‘FM’.
Dame au miroir . Une étude aquarelle sur papier. Monogrammé FM .No longer availableDim. 33,5 x 22,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#460Een paar stenen tempelleeuwen.
Une paire de lions du temple en pierre.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#83Een lot Naams aardewerk, bestaande uit twee koffiekannen, waarbij één met zilveren montuur, twee kannetjes, waarbij één met deksel en een kommetje. Zeer lichte randbeschadigingen hier en daar, één koffiekan met grotere beschadiging. XIXe eeuw.
Un lot de poterie de Namur, composée de deux pichets à café, un avec monture en argent, deux pichets, un avec couvercle et un bol. Très léger dommage de bord ici et là, une cafetière avec plus de dégâts. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 7 - 27 cmEstimate: € 80 / 120 -
#348Een lot biscuit en porselein, bestaande uit twee kindjes onder paraplu, een student, een violist en een uil. Italië, Spanje & Engeland.
Un lot de biscuit et de porcelaine, composé de deux enfants sous parapluie, un étudiant, un violoniste et une chouette. Italie, Espagne et Angleterre.No longer availableDim. h: 17 - 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#361Een lot van vijf verschillende kruisbeelden, een losse houten corpus en twee wassen religieuze plaquettes.
Un lot de cinq crucifix différents, un corpus en bois sans crucifix et deux plaques religieuses en cire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#449Astrid“Alive alone”. Een reeks van zes fotodrukken. Gesigneerd buiten de plaat en gedateerd ‘86.
Alive alone . Une série de six tirages photo. Signée hors planche et daté ' 86.No longer availableDim. 59 x 48 cmEstimate: € 50 / 80

