#51Een oude telefoon. Rood gelakt. Slijtage.
Un vieux téléphone. Peint en rouge. Usure normale.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#230Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
#37Een vaasje van Italiaans aardewerk naar barok voorbeeld met polychroom reliëfdecor.
Un petit vase en faïence italienne d'après une exemple baroque à décor en relief polychrome.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 30 / 35 -
#512R. Lacour“Le chemin détourné”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.
Le chemin détourné . Huile sur toile. Signée et datée 2000.No longer availableDim. 60 x 92 cmEstimate: € 100 / 150 -
#257Val St. LambertEen vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#567Een porseleinen vaas met koperood floraal decor. Naar XIVe eeuws voorbeeld.
Un vase en porcelaine à décor floral rouge cuivré. D’après l'exemple du XIVème siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360 / 420 -
#428Period: °1957“Man met paard”. Keramiek. Niet gesigneerd.
Homme à cheval . Céramique. Non signé.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#616Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
Un lot de quinze récipients à eau bénite en porcelaine, faïence et biscuit. Différents âges. Un craquelé et un éclat.No longer availableDim. h: 12 - 24 cmEstimate: € 75 / 100 -
#177Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905“La pêcheuse”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
La pêcheuse . Une statue de bronze patiné brun. Signée.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 360 / 400 -
#677NAO by Lladro“Jongen met krant” & “Landloper”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
#346Een schildersezel.
Un chevalet.No longer availableEstimate: € 60 / 100