Other lots in this auction
-
#356
Een verchroomd art deco serveerwagentje met twee glazen leggers en op wieltjes. Jaren ‘20.
Charrette de service art déco en chrome à deux niveaux. Années 20.No longer availableDim. H: 65 cmEstimate: € 80/100 -
#682
Een golftas met elf golfclubs. Diverse merken.
Onze sticks à golf dans leur sac. Différentes marques.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60/80 -
#468
Een paar Chinese Fo-honden van gesculpteerd jade.
Une paire de chiens Fo en jade sculptée.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60/100 -
#369Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Kerkinterieur”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Intérieur d’église”. Une eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30/40 -
#67
Lot XIXe eeuwse Franstalige boeken :- “Bruxelles à travers les ages”. Louis Hymans. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Brussel, 1882. In twee delen. - “Journal des dames et des demoiselles”. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Brussel, 1877 - 1878.- “Moeurs, usages et costumes de tous les peuples du monde”. Auguste Wahlen. Ed. La bibliothèque historique-artistique. Brussel, 1844. In vier delen. - “Oeuvres complètes de Buffon”. Ed. Furne & Cie. Parijs, rond 1840. In zes delen.
Un lot de livres en français, XIXème siècle:- “Bruxelles à travers les âges”. Louis Hymans. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Bruxelles, 2 volumes, 1882. - “Journal des dames et des demoiselles”. Ed. Bruylant-Christophe et Cie. Bruxelles, 1877 - 1878.- “Moeurs, usages et costumes de tous les peuples du monde”. Auguste Wahlen. Ed. La bibliothèque historique-artistique. Bruxelles 1844. 4 volumes. - “Oeuvres complètes de Buffon”. Ed. Furne & Cie. Paris, +- 1840. 6 volumes.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#599
Een moderne wollen kelim.
Kilim moderne en laine.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#306
Een commode van wortelnootfineer in Transitionstijl met een beige marmeren blad en drie laden, versierd met bronsbeslag.
Commode en placage de ronce de noye de style Transition. Tablette en marbre beige et montures en bronze.No longer availableDim. b: 89 cmEstimate: € 120/200 -
#9
Een antiek houten kistje, binnenin versierd met ingelegde figuren en bekleed met schildpad aan de buitenkant.
Coffret ancien en bois, l’intérieur décoré de figures incrustées, l’extérieur en placage d’écaille.No longer availableDim. 11 x 28 x 20 cmEstimate: € 30/50 -
#272
Een gedreven tinnen reliquarium. Vermoedelijk Vlaams, laat XVIIIe eeuw.
Reliquaire en étain repoussé. Probablement Flandres, fin XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 120/200 -
#572Jos Bakx
“Riviertje in een bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ruisseau dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 70 cmEstimate: € 120/200 -
#794Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#547
Een Chinees hardhouten buffet met vier deuren, versierd met gesculpteerde reliëfdecors.
Buffet chinois en bois dur ouvrant à quatre portes décorées en relief.No longer availableDim. 82 x 183 x 48 cmEstimate: € 150/200