#195Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een pear shaped diamant.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant en forme de poire.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#212“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#628Een eikenhouten koffer met gesculpteerde versieringen.
#103H. Kelck”Vrouw met een kruik aan een bron”. Bronzen beeldje met marmeren voetstuk. Gesigneerd.
#489O. Van Rompay“Winkelstraat”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Rue commerçante”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#726Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#646Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
#16Een antieke stoel.
Une chaise antique.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#140Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 2,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et saphirs ayant un poids total de ±2,40 ct.No longer availableDim. 5,15 gEstimate: € 900 / 1000 -
#73Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.