Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van vogeltjes van email gezet op grijze parels.

Een 18 karaats geel gouden broche in de vorm van vogeltjes van email gezet op grijze parels.

Broche en or jaune 18 ct en forme de petits oiseaux en émail et sertie de perles grises.
Dim. 15,61 g
SKU: 2011180090.
Auction day: 20 November 2018 19:00
Catalogue #90
Estimate: € 650 / 750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #469
    Jean Bilquin
    Period: °1938

    “compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 5/25 buiten de plaat.

    ”Composition”. Une lithographie. Signée et numérotée 5/25 hors planche.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #559

    “Strandtafereel.” Olieverf op doek. Draagt handtekening: “ Van Noort”.

    ”Scène sur la plage”. Huile sur toile. porte la signature: ‘ Van Noort’.
    No longer available
    Dim. 30 x 30 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #40

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale tanzaniet van ± 1 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct.
    No longer available
    Dim. 2,45 g
    Estimate: € 650 / 750
  • #589

    “Damesportret.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening. Klein letsel onderaan.

    ”Portrait de dame”. Huile sur toile. Porte une signature. Petit dégât en dessous.
    No longer available
    Dim. 30 x 24 cm
    Estimate: € 420 / 480
  • #370

    Een kerkstoel van zwartgepatineerd hout met gedraaide poten en spijlen en bekleed met rood fluweel.

    Une chaise d’église en bois noir avec pieds torsadés et lattes, revêtement en velours rouge.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #714
    Rioul

    “Edel koppel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Couple noble”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 15,5 x 11,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #409
    Paul Joostens

    ”Schets voor een Kraambed in een interieur”. Potlood op papier. Met atelierstempel.

    ”Croquis d’un intérieur, post partum”. Crayon sur papier. Avec tampon d’atelier.
    No longer available
    Dim. 9 x 14 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #531

    Twee kommen van Chinees porselein met een bloemendecor op gele fond. Onderaan gemerkt.

    Deux plats en porcelaine chinoise avec un décor de fleurs sur fond jaune. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø:16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #634

    Een houten tafelklok, versierd met inlegwerk van meerdere houtsoorten en koper. Met slinger en sleutel.

    Une pendule de table en bois, décoration d’incrustations de différentes sortes de bois et cuivre. Avec balançoire et clé.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #299
    Stieler

    “Herenportret”. Een handgeschilderd miniatuur op ivoor. Periode 1800 - 1820. Gesigneerd.

    ”Portrait d’homme”. Une miniature peint à la main sur ivoire. Période 1800 -1820. Signée.
    No longer available
    Dim. 8 x 6 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #517

    Een lot van drie bronzen snuffbottles, waarbij één in de vorm van een vaasje, het dopje versierd met bloemen, één druppelvormig met opengewerkte dop en met sporen van rode lak en een derde in de vorm van een paard. Indisch werk, omstreeks 1900.

    Un lot de trois flacons en bronze, dont un en forme de vase avec capuchon au décor de fleurs, un en forme de goutte avec capuchon ajouré et restes de laque rouge et le troisième en forme de cheval. Travail indien, +- 1900.
    No longer available
    Estimate: € 130 / 150
  • #499
    Charles Szymkowicz

    “Petit Monsieur.” Pentekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1980.

    ”Petit Monsieur”. Dessin sur papier. Signé et daté 1980.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 20 & 21 november 2018

De veiling is volledig - 800 loten in de catalogus. Downloads in .xls en .pdf zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

20 November 2018 19:00
21 November 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 20 November 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More