Similar lots by type
-
#135
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met opschrift “Qu’hier que demain”.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct inscrit: Qu’hier que demain.No longer availableDim. 8,25 gEstimate: € 180 / 220 -
#365
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met twee briljanten en een robijntje.
Bague en or jaune 18 ct sertie de deux brillants et un rubis.No longer availableDim. 2,82 gEstimate: € 80 / 120 -
#370
Een lot 14 karaats geel goud bestaande uit oorbellen en ringen.
Lot d’or jaune 14 ct comprenant des boucles d’oreilles et des bagues.No longer availableDim. 8,42 gEstimate: € 130 / 150 -
#455Swatch Swiss
Negen verschillende kleurrijke horloges in originele doosjes.
Neuf montres à bracelet de différentes couleurs dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#300
Een 18 karaats geel gouden armband, versierd met 5 oude gouden munten:- Een oud Pond uit 1880- 20 Zwitserse frank uit 1947- Een nieuw pond uit 1958- Een munt met een afbeelding van Napoleon III uit 1865- Een oud pond uit 1928.
Bracelet en or jaune 18 ct décoré de 5 pièces de monnaie anciennes:- Un Livre Sterling de 1880.- 20 francs suisses de 1947.- Un nouveau livre de 1958.- Une monnaie représentant Napoléon III de 1865.- Un ancien livre de 1928.No longer availableDim. 76,80 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#420Swatch Swiss
Negen verschillende kleurrijke horloges in originele doosjes.
Neuf montres à bracelet de différentes couleurs dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#150
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer. (te herstellen).
Collier à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 72,55 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#275
Een 18 karaats geel gouden ketting met een hanger bezet met turkoois.
Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif serti de turquoise.No longer availableDim. 15,34 gEstimate: € 300 / 500 -
#200
Een 18 karaats geel gouden armband uit de belle époque.
Bracelet plaine en or jaune 18 ct orné de boutons. Belle époque.No longer availableDim. 43,29 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#40
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met drie hangertjes.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct avec trois pendentifs.No longer availableDim. 11,08 gEstimate: € 230 / 300 -
#205
Een 18 karaats geel gouden schakelketting met een hanger in de vorm van een bloem bezet met saffiertjes.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct et pendentif en forme de fleur sertie de petits saphirs.No longer availableDim. 36,16 gEstimate: € 800 / 1000 -
#375
Een lot 18 karaats geel goud bestaande uit oorbellen, hangers en kettingen.
Lot d’or jaune 18 ct comprenant des boucles d’oreilles, des pendentifs et des chaînes.No longer availableDim. 15,95 gEstimate: € 300 / 400 -
#110
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 15,44 gEstimate: € 300 / 400 -
#80
Drie verschillende broches van 18 karaats geel goud waarvan twee bezet met pareltjes.
Trois broches différentes en or jaune 18 ct dont deux serties de petites perles.No longer availableDim. 9,52 gEstimate: € 200 / 300 -
#230
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen versierd met XIXe eeuwse gouden Dollars.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct ornées de dollars en or du XIXe siècle.No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 100 / 150 -
#100
Een 18 karaats wit en geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or blanc et jaune 18 ct.No longer availableDim. 52,21 gEstimate: € 1100 / 1300 -
#250
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct .No longer availableDim. 56,99 gEstimate: € 1100 / 1400 -
#90
Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Bracelet avec nom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 28,81 gEstimate: € 600 / 700 -
#20
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 5,44 gEstimate: € 100 / 150 -
#360
Twee paar oorbellen en een broche met hartvormige hanger van 18 karaats geel goud.
Deux paires de boucles d’oreilles et une broche au pendentif en forme de coeur. Or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,46 gEstimate: € 130 / 150 -
#185
Een 18 karaats geel gouden naamarmband.
Bracelet avec prénom en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 28,68 gEstimate: € 600 / 800 -
#145Leigan, Zwitserland
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge.
Montre de dame en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 35,75 g brutoEstimate: € 700 / 800 -
#385
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband. (te herstellen).
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct. A réparer.No longer availableDim. 3,06 gEstimate: € 60 / 100 -
#155
Een paar oorbellen van 18 karaats geel goud.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 6,53 gEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#350
Twee 14 karaats geel gouden hangers, een menorah en een torahrolletje.
Deux pendentifs en or jaune 14 ct, une menorah et un rouleau de la torah.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 60 / 100 -
#107
Een replica van een Friese stoeltjesklok.
Pendule murale dite “stoeltjesklok” frisonne. Travail récent.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#626De Coene
Een lange buffetkast van gefineerd hout, met twee gebogen deuren aan de zijkant en de twee middelste deuren versierd met een ingelegd ruitmotief. De poten bovenaan getooid met een kapiteel. Jaren ‘50.
Long buffet en bois de placage ouvrant à deux portes galbées des deux côtés. Les deux portes de milieu décorées d’une losange incrustée. Les montants surmontés d’un chapiteau. Années 50.No longer availableDim. b: 240 cmEstimate: € 200 / 300 -
#768Radione
Een oude Duitse radio van bakeliet uit de Tweede Wereldoorlog. ‘Grote volksontvanger’. Luidspreker te vervangen.
Ancienne radio allemande en bakélite de la Seconde Guerre Mondiale. Haut-parleur à remplacer.No longer availableEstimate: € 220 / 280 -
#673Dinky Toys
“Telephone service van”. Een miniatuurvoertuig. No. 261.
“Telephone service van”. Voiture miniature. N° 261.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#321
Een grote ronde tinnen schotel. Engeland, XVIIe eeuw.
Grand plat rond en étain. Angleterre, XVIIe siècle.No longer availableDim. Ø: 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#132Armand De Pauw
“Zuid-Frans dorpszicht”. Acryl op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1958.
“Vue de village dans le Midi”. Acrylique sur panneau. Signé et daté 1958.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#147
Fazant van zamak op zwarte marmeren sokkel. Art deco.
Faisan en régule sur socle en marbre noir. Art déco.No longer availableDim. H 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#122
Zes wijnglazen en zes cognacglazen van kleurloos kristal.
Six verres à vin et six verres à cognac en cristal incolore.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#646
Een mahoniehouten kaptafel in Engelse stijl met en roze marmeren blad en met een bijpassende wandspiegel.
Coiffeuse en acajou de style Edward VII à tablette en marbre rose et avec miroir assorti.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#46
Twee kleine karpetten. Mori Bochara en Afghan.
Deux petites carpettes. Mori Bochara et Afghan.No longer availableDim. 84 x 58 en 93 x 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#416
Vier loomchairs van natuurkleurig rotan met daarbij twee dito bijzettafeltjes. Hedendaags werk. We voegen er een oudere groengelakte loomchair aan toe.
Quatre chaises loom en rotin naturel ainsi que deux tables d’appoint assorties. Travail contemporain. Nous ajoutons une chaise loom plus ancien laquée verte.No longer availableEstimate: € 150 / 200