#699
Drie kaders met reproducties van oude gravures met bloemenvazen.
#707
#254Marc Antoine
“Portret van een jonge vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1906.
”Portrait d’une jeune femme”. Huile sur toile. Signée et datée 1906.No longer availableDim. 69 x 52 cmEstimate: € 300 / 400 -
#779
Een bierreclame voor Gordon - Scotch Ale uit 1970.
#443
Een Art-Deco vaas in groen glas met gouden opleg.
#539
“De aardappelrapers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#808
Een houten kinderbureautje met drie laden.
#406
Een bord van blauw en wit Chinees porselein.
#664
#179Paul Permeke
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#509
“Meisjesportret”. Pastel op papier. Draagt signatuur.
#554
”Portrait d’une dame de noblesse”. Une gouache chinoise sur soie.No longer availableDim. 90 x 45 cmEstimate: € 200 / 240