Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
Degel Swiss

Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden polsband.

Une montre pour dame en or jaune 18 ct et bracelet en or jaune 18 ct.
Dim. 21,47 g
SKU: 1112180110.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #110
Estimate: € 450 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #630

    Nederlandse kanonneerboot omstreeks 1830. Maquette.

    Une maquette d’une canonnière des Pays Bas, +- 1830.
    No longer available
    Dim. L. 72 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #812

    Een grote kontra-barometer.

    Un grand baromètre double.
    No longer available
    Dim. h: 102 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #68

    Een paar Vlaams aardewerken vazen, zwart met beige. Genummerd 2224 ‘Belgium’. Art Nouveau periode.

    Une paire de vases en faïence flamande, noir et beige. Numérotés 2224, ‘Belgium’. Période Art Nouveau.
    No longer available
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #53

    “Hofdame met kaketoe.” Polychroom porselein beeldje. Draagt merktekens.

    ”Dame d’honneur et cacatoès”. Une statue en porcelaine polychrome. Porte des marques.
    No longer available
    Dim. h 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514

    “Tobias en de engel”. Olieverf op doek. Resten van een signatuur rechts onderaan. Achteraan toegeschreven aan Cornelis van Poelenburg (1586 - 1667).

    ”Tobias et l’ange”. Huile sur toile. Restes d’une signature à droite en bas. Dédicace au dos à Cornelis van Poelenburg ( 1586 - 1667).
    No longer available
    Dim. 30 x 35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #6

    Een paar barokke kerkkandelaars van messing.

    Une paire de candélabres d’église en laiton. Style Baroque.
    No longer available
    Dim. h: 87 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #727

    Een paar houten drums. Zaïre.

    Une paire de tambours en bois. Zaïre.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #802

    Een hoge armstoel van mahoniehout in Louis-Philippestijl, bekleed met fluweel.

    Un fauteuil haut en acajou, style Louis Philippe, revêtement en velours.
    No longer available
    Dim. H. 120 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #786

    Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl.

    Une série de quatre chaises style Louis Philippe.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #340

    Een paar art nouveau 18 karaats geel gouden hemdenknoopjes en drie bezet met parels.

    Une paire de boutons-manchettes en or jaune 18 ct Art Nouveau et trois autres sertis de perles.
    No longer available
    Dim. 7,80 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #781
    Val Saint-Lambert

    Een uiltje (H. 10 cm) van kleurloos kristal en twee wijnglazen van egaal rood kristal.

    Un petit hibou en cristal incolore (H 10 cm) et deux verres à vin en cristal rouge.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #1

    Een paar boekensteunen van albast, versierd met twee albasten vogeltjes. Gesigneerd: ‘Coffry’.

    Une paire de serre-livres en albâtre, décoration d’oiseaux en albâtre. Signé: ‘Coffry’.
    No longer available
    Dim. 14,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More