#609
Een lot 18 karaats geel smeltgoud.
#321
Quatre statues en porcelaine allemande, comprenant un putto avec un candélabre, un putto avec un chevreuil, un putto jouant la flûte et une danseuse. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 - 23 cmEstimate: € 25/40 -
#726
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
#219Verrerie Leroy de Paris
#174Albert Franciscus Embrechts
“Landschap met berken”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage et bouleaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 150 cmEstimate: € 120/160 -
#280
Une demi-alliance américaine en or blanc 18 ct ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 12,44 gEstimate: € 550/650 -
#52E. Libeer
”Nature morte, oranges”. Huile sur panneau. Signé et daté 1937.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 60/80 -
#267
Een paar beelden van Saksisch porselein. Eén vingertje manco.
#756
Een handgeknoopte wollen loper.
#366
Een rood koperen luchtertje met vier lichtpunten.
#333Wilhelm Busch
“Max en Maurits”. Ed. Klintman omstreeks 1927. Slijtage.
”Max en Maurits”. Ed. Klintman, +- 1927. Usures.No longer availableEstimate: € 20/25