Other lots in this auction
-
#162Laurent Didier DetouchePeriod: 1815-1882Een drieluik in zwarte neo-barokke lijst. Olieverf op paneel. Het middenpaneel (31 x 23 cm) “La Grande Sainte Famille de François Ier” naar Raphael. De buitenpanelen (31 x 11 cm) met links een kerkvoogd en een heilige en rechts de H. Catharina en een andere heilige. De binnenpanelen (31 x 11 cm) met links een mannelijke en rechts een vrouwelijke heilige. Achteraan een handgeschreven en vergane tekst getiteld “Tryptique sur bois”. Het grootste en het paneel met de H. Catharina gesigneerd en gedat(..)
Triptyque dans un cadre baroque noir. Huile sur panneau. Au milieu (31 x 23 cm) “La Grande Sainte Famille de François Ier” d’après Raphael. Les panneaux extérieurs (31 x 11 cm) présentent un prélat à gauche et un saint et à droite la Sainte Cathérine et un autre saint. Les panneau d’intérieur (31 x 11 cm) à gauche un saint et à droite une sainte. Au verso un texte écrit à la main et effacé intitulé “Tryptique sur bois”. Le plus grand panneau et celui avec Sainte Cathérine signés et datés 1875.(..)No longer availableDim. H. 50 cmEstimate: € 1800 / 2000 -
#247“Dansende faun”. Een bronzen beeld naar voorbeeld van Massimiliano Soldani Benzi.
Faune dansante . Une statue en bronze d'après l'exemple de Massimiliano Soldani Benzi.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 180 / 200 -
#484Anne AugerPeriod: °1960“Le bus de Sonja”. Gesigneerd en gedateerd ‘08.
“Le bus de Sonja” . Signé et daté 08.No longer availableDim. 114 x 195 cmEstimate: € 180 / 240 -
#69Willy Van MeirvennePeriod: 1934-1987“Franse basset”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Basset français . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 55 cmEstimate: € 80 / 100 -
#471Vijf diverse porseleinen en aardewerken vazen waarvan een paar Imari vaasjes, een gemberpot (haarscheur, geen deksel), een Chinees vaasje met famille rose decor en een blauw en wit balustervaasje.
Cinq différents vases en porcelaine et faïence, dont une paire de vases Imari, un pot à gingembre (cheveu, sans couvercle), un vase chinois à décor famille rose et un vase balustre bleu et blanc.No longer availableDim. Ø 20 cmEstimate: € 100 / 160 -
#640Een eenvoudige ronde wandklok met albasten wijzerplaat en met geëmailleerde romeinse cijfers. In houten kast. Met slinger en sleutel. Grote wijzer manco. Lichte randschade.
Pendule murale ronde à cadran en albâtre aux chiffres romains. Meuble en bois. Avec clef et balancier. Grande main manque. Usures aux bords.No longer availableDim. Ø: 38 cmEstimate: € 50 / 60 -
#220“Baudouin Roi des Belges”. Een 22 karaats geel gouden munt.
Baudouin Roi des Belges . Une pièce en or jaune 22 carats.No longer availableDim. 6,45 gEstimate: € 200 / 250 -
#616Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
Un meuble de vestibule. Années ‘50.No longer availableDim. 177 x 80 cmEstimate: € 60 / 100 -
#417Val St. LambertEen vaasje met getorste vorm en een kelkvormig vaasje op voet in rood en deels rood gekleurd kristal. Beide gemerkt.
Un vase de forme torsadée et un vase en forme de calice sur une base en cristal de couleur rouge et partiellement rouge. Tous deux marqués.No longer availableDim. h: 20 & 25,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#252Theo De Cooremeter“Herfstzicht aan het kanaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue d'automne au bord du canal . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 105 x 102 cmEstimate: € 150 / 200 -
#34Frantz CharletPeriod: 1862-1928“Moeder en kind in een Hollands havenstadje”. Lithografie. Gesigneerd en “5e staat” buiten de plaat.
Mère et enfant dans une ville portuaire hollandaise . Lithographie. Signée et 5ème état hors planche.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#213Een vierdelig koffie- en theestel van wit porselein, waarbij de schenkkannen met afneembare verzilverde warmhouders. Deksel van de koffiekan manco. Afwijkende modellen.
Un service à café et à thé en quatre parties en porcelaine blanche, avec les pichets avec réchauds amovibles en métal argenté. Le couvercle de la cafetière est manquant. Différents modèles.No longer availableDim. h: 7 - 26 cmEstimate: € 30 / 50


