Other lots in this auction
-
#352“Full moon at Shibaura”. een Japanse houtsnede. Vermoedelijk Hiroshige Harimaze. Medio XIXe eeuw.
Pleine lune à Shibaura . Une gravure sur bois japonaise. Probablement Hiroshige Harimaze. Milieu du 19e siècle.No longer availableDim. 10,5 x 9 cmEstimate: € 50 / 70 -
#554Anne AugerPeriod: °1960“Discours de la méthode No.7”. Een collage. Gesigneerd en gedateerd 2011.
Discours de la méthode n ° 7 . Un collage. Signé et daté 2011.No longer availableDim. 44 x 56 cmEstimate: € 100 / 150 -
#520Een zittende Chinese boeddha van brons. Begin XXe eeuw.
Un Bouddha chinoisb assis en bronze. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 97 cmEstimate: € 2400 / 2600 -
#8Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een asbak van Maastricht, een Italiaanse asbak en een lampenvoet van Val St. Lambert.
Un lot de cristal coloré, composé d'un cendrier de Maastricht, d'un cendrier italien et d'un pied de lampe du Val St. Lambert.No longer availableDim. h: 6, 9 & 26 cmEstimate: € 60 / 70 -
#206Een fruithouten Lodewijk XVI tafelbureau met sletig vachettelederen blad. Vijf laden aan de éne kant, trompe l’oeil laden aan de andere. Versierd met een zwarte houten bies, messingen schoeisel, later voorzien van wieltjes. We voegen er een soortgelijke stoel aan toe.
Bureau plat Louis XVI en bois fruitier. Tablette recouverte de vachette (usée). Cinq tiroirs d’un côté, trompe l’oeil de l’autre. Décoré d’un filet en bois noirci. Pieds chaussés de laiton, aux roulettes montées ultérieurement. Nous ajoutons une chaise semblable.No longer availableDim. 84 x 130 x 70 cmEstimate: € 120 / 200 -
#269Een vergulde houten spiegel in barokke stijl.
Un miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. 80 x 46 cmEstimate: € 90 / 120 -
#157“Dame met handspiegel”. Een bronzen beeld op marmeren zuil. Naar voorbeeld van Preiss.
Dame au miroir à main . Une statue en bronze sur une colonne de marbre. D’après l'exemple de Preiss.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#541Een recente bolle vaas van Chinees porselein met decor van bloesems en vogels.
Un vase rond en porcelaine chinoise récent à décor de fleurs et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#567Een porseleinen vaas met koperood floraal decor. Naar XIVe eeuws voorbeeld.
Un vase en porcelaine à décor floral rouge cuivré. D’après l'exemple du XIVème siècle.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360 / 420 -
#384Paar oriëntalistische prenten. Op de passepartout: Paul G.
Paire d'estampes orientalistes. Sur le passe-partout: Paul G.No longer availableDim. 56 x 40 cmEstimate: € 70 / 80 -
#450Een lot van drie Congolese speren.
Un lot de trois lances congolaises.No longer availableDim. l: 155 cmEstimate: € 160 / 180 -
#599Nadine Van LierdePeriod: °1941“Twee figuren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
Deux personnages . Technique mixte sur papier. Signé et daté 69.No longer availableDim. 40 x 29 cmEstimate: € 60 / 100


