Other lots in this auction
-
#99“Kempense hoeve met dennenboom”. Ets. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat.
“Ferme et sapin dans un paysage de Campine”. Eau-forte signée et numérotée hors planche.No longer availableDim. 20 x 14,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#33Twee sierschalen van meerkleurig aardewerk van Rouen, waarbij een XIXe eeuwse en een XXe eeuwse.
Deux plats décoratifs en faïence polychrome de Rouen, l’un du XIXe, l’autre du XXe siècle.No longer availableDim. Ø 24 en 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#815Een eikenhouten salontafel met gedraaide poten in H-verbinding.
Une table de salon en chêne, pieds et entretoise en H torsadés.No longer availableDim. 138 x 57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#186Een Engelse boekenkast van mahoniehoutfineer met onderaan drie laden en bovenaan twee gevitreerde deuren met latwerk.
Bibliothèque anglaise en placage d’acajou, le dessous à trois tiroirs et le dessus à deux portes vitrées aux lattes.No longer availableDim. 225 x 98 x 49 cmEstimate: € 250 / 400 -
#169“Portret van een dame.” Olieverf op gemarouffleerd doek, op paneel. Vroeg XIXde eeuw.
“Portrait de dame”. Huile sur toile marouflé sur panneau. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 53 x 64 cmEstimate: € 180 / 220 -
#374Floris Jespers“Landschap”. Schets gehoogd met aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1945.
“Paysage”. Croquis rehaussé d’aquarelle. Signé et daté 1945.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#605Een smeedijzeren luchter met bladermotief en met een meerkleurige centrale coupe van glaspasta. Tijdperk art nouveau.
Lustre en fer forgé orné de fleurs et avec une coupe centrale polychrome en pâte de verre. Epoque art nouveau.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 200 / 300 -
#213Joseph d’AstePeriod: 1881 - 1945“Vrouw met mand”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina. Gesigneerd.
“Feme à la corbeille”. Sculpture en bronze en deux couleurs. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 500 / 600 -
#346Een oud scheepsroer (Ø 90 cm), een messingen schroef en een kleine messingen patrijspoort (glas gebarsten, Ø 34 cm).
Un gouvernail ancien (Ø 90 cm), une hélice et un hublot (verre cassé, Ø 34 cm).No longer availableEstimate: € 150 / 250 -
#25Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en druppelvormige robijnen van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de rubis en forme de goûtes de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 650 / 750 -
#636KirmanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 355 x 266 cmEstimate: € 200 / 240 -
#781Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800.
Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 300 / 350

