Similar lots by type
-
#60
Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen met initialen.
Paire de boutons à manchettes en or jaune 18 ct aux initiales.No longer availableDim. 14,17 gEstimate: € 300/400 -
#10
Een 14 karaats geel gouden hanger met camee, een zilveren hanger met edelweiss, een broche met Delfts aardewerk, een fantasiearmband met tijgeroog e.a.
Pendentif avec camée en or jaune 14 ct, un pendentif en argent à l’edelweiss, une broche avec faïence de Delft, un bracelet de fantaisie avec oeil de tigre e.a.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#100Marmi
Een dameshorloge met armband van 18 karaats wit goud.
Montre de dame et son bracelet en or blanc 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 35,74 gEstimate: € 600/700 -
#155
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 20,45 gEstimate: € 450/550 -
#80
Een paar 18 karaats geel gouden broches bezet met peridoot.
Paire de broches en or jaune 18 ct serties de péridot.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 200/300 -
#215
Een paar 18 karaats wit en geel gouden broche in de vorm van een blad.
Paire de broches en or blanc et jaune 18 ct en forme d’une feuille.No longer availableDim. 12,36 gEstimate: € 300/400 -
#90
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren sluiting.
Collier de perles d’eau douce avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300/360 -
#25
Een paar oorbellen, een horoscoop, een speld en een ring met een parel van 18 karaats geel goud.
Paire de boucles d’oreilles, un horoscope, une épingle et une bague avec perle. Or jaune 18 ct.No longer availableDim. 10,75 gEstimate: € 250/350 -
#175
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce avec fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 200/220 -
#65
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. (één ontbreekt) en robijncabochons van ± 0,30 ct. En met een centrale fantasiesteen.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct (une pierre manque) et de cabochons de rubis de ± 0,30 ct. Une pierre de fantaisie centrale.No longer availableDim. 11,63 gEstimate: € 250/350 -
#30
Een 18 karaats geel gouden ring met initialen.
Bague en or jaune 18 ct aux initiales.No longer availableDim. 5,05 gEstimate: € 150/250 -
#125
Een halssnoer met zoetwaterparels en een zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 360/400 -
#135
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met saffiertjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en twee parels.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune serties de petits saphirs ayant un pois total de ± 0,40 ct et de deux perles.No longer availableDim. 7,93 gEstimate: € 600/700 -
#55
Een 18 karaats geel gouden ring bezet onyx en met initialen.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’onyx et avec initiales.No longer availableDim. 11,98 gEstimate: € 300/400 -
#35
Drie verschillende 18 karaats geel gouden trouwringen.
Trois différentes alliances en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 7,54 gEstimate: € 180/250
Other lots in this auction
-
#693
Yoruba tribale kroon van gekleurde kraaltjes versierd met gestileerde dieren. Nigeriaans werk.
Couronne tribale formée par des petites perles colorées et décorée d’animaux stylisés. Yoruba, Nigeria.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 200/240 -
#720H. Alken
“Essex to wit” en “Waré Horse - Dash these Hot Horses...”. Twee Londense ruitersprenten in de reeks “Hunting Recollections”. 1 zonder glas.
“Essex to wit” et “Waré Horse - Dash these hot horses”. Deux estampes aux chevaux de Londres, dans la série “Hunting Recollections”. 1 sans verre.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#772
Een gesculpteerde houten hangvitrine.
Vitrine à suspendre en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#372
Een paard van gebeeldhouwd jade. We voegen er vier Chinese personages van gesculpteerd hout aan toe. ( Eén met beschadiging).
Un cheval en jade sculpté. Nous ajoutons quatre personnages chinois en bis sculpté. Un dégât.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#641
Een ronde tafel van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Vier gebogen poten met bronzen monturen.
Table ronde en bois de placage de style Louis XV. Quatre pieds volutes et montures en bronze.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 100/150 -
#37
Een wijwatervat van brons in de vorm van een engel met een schelp.
Bénitier en bronze en forme d’un ange avec coquille.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 50/80 -
#455Gaby De Pauw
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 71 cmEstimate: € 120/200 -
#708
Een gelegenheidsvestje voor een kind van zijde met borduursel, parels en zilverdraad. XIXe eeuw. Oosters werk.
Veste de fête pour enfant. Soie brodée, perles et fil d’argent. Travail oriental du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 45/55 -
#288Inver Art
“Notas para violin”. Een groep van groengepatineerd brons naar een werk van Miro. Gelimiteerde oplage, genummerd 387/3999. 1998. Met certificaat.
“Notas para violin”. Groupe en bronze à patine verte d’après un oevre par Miro. Edition limitée numérotée 387/3999 de 1998. Avec certificat.No longer availableDim. h: 47,5 cmEstimate: € 250/300 -
#573
Een tafelpendule in Lodewijk XV-stijl naar het Vernis Martin.
Pendule de table de style Louis XV décoré dans le goût des Vernis Martin.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#688
Een collectie van 45 Britse militaire mutskentekens. Hedendaags. Achteraan met fabricagemerk.
Collection de 45 insignes militaires britanniques contemporaines. Avec marque de fabrication au verso.No longer availableEstimate: € 90/110 -
#474Eric KengenPeriod: °1952
“Naakten”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Prov. Galerie du Prévôt, Paris.
“Nus”. Technique mixte sur papier. Provenance Galerie du Prévôt, Paris.No longer availableDim. 21 x 28 cmEstimate: € 200/300