Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden gedraaide halsketting.

Een 18 karaats geel gouden gedraaide halsketting.

Chaîne en or jaune 18 ct torsadé.
Dim. 19,98 g
SKU: 2308160070.
Category: Uncategorized.
Auction day: 23 August 2016 19:00
Catalogue #70
Estimate: € 450 / 550
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #772

    Een gesculpteerde houten hangvitrine.

    Vitrine à suspendre en bois sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #797

    Een paar stenen leeuwen.

    Une paire de lions en pierre.
    No longer available
    Dim. 97 x 104 x 30 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #785

    “Leeuw en leeuwin”. Een beeld van natuursteen.

    “Lion et Lionne”. Statue en pierre.
    No longer available
    Dim. 50 x 115 x 80 cm
    Estimate: € 2400 / 2600
  • #798

    Een paar natuurstenen honden.

    Une paire de statues de chiens en pierre.
    No longer available
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #790

    Een paar wit marmeren tuinvazen.

    Une paire de vases de jardin en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 75 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #285

    Een paar natuurstenen watergoden. Sokkel: 49 x 177 x 68 cm.

    Une paire de divinités des eaux en pierre. Socle: 49 x 177 x 68 cm.
    No longer available
    Dim. H. 99 cm, L. 168 cm
    Estimate: € 10000 / 12000
  • #787

    Een sobere houten hallbank.

    Banc de vestibule en bois sobre.
    No longer available
    Dim. b: 185 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #635

    Groot eikenhouten buffet met twee deuren. XIXde eeuw.

    Grand buffet en chêne ouvrant à deux portes. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 112 x 142 x 57 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #655

    Eikenhouten luifelstoel in Lodewijk XV-stijl. Rug en kap van gevlochten riet.

    Chaise auvent en chêne de style Louis XV. Dos et auvent en osier canné.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #795

    Een stenen tuinbeeld in de vorm van een adelaar.

    Statue de jardin en forme d’aigle.
    No longer available
    Dim. h: 92 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #120

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.

    Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 12,02 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #800

    Een paar wit marmeren zuilen.

    Une paire d’obélisques en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. H. 100 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #419

    Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.

    Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #799

    Een paar levensgrote liggende stenen leeuwen.

    Paire de lions couchés en pierre de taille nature.
    No longer available
    Dim. H. 77 x L. 152 cm
    Estimate: € 2000 / 4000
  • #401

    Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.

    Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #350
    Laco-sport

    Een automatische herenhorloge van roestvrij staal met lederen polsband. Vintage 1960.

    Montre automatique d’homme en acier inoxydable à bracelet en cuir. Années 60.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #783

    “Bacchus”. Een marmeren beeld.

    “Bacchus”. Statue en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 157 cm
    Estimate: € 1500 / 1800
  • #360

    Een lot van drie oude theaterkijkers, waarvan één ingelegd met paarlemoer, maar met beschadiging.

    Lot de trois paires de lunettes de théâtre dont une incrusté de nacre mais avec dégât.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #796

    Een beeld van een staande Boeddha.

    Statue Bouddha position debout.
    No longer available
    Dim. H. 150 cm
    Estimate: € 850 / 950
  • #415

    Een paar gietijzeren jardinières in classicistische stijl.

    Paire de jardinières en fonte de style classique.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 350
  • #765

    Luchter van geslepen glas en metaal. Acht lichtarmen.

    Lustre en verre taillé et métal. Huit lumières.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #425

    Een paar tuinvazen in classicistische stijl van terracotta op voetstuk.

    Paire de jardinières de style classique en terre cuite. Sur pied.
    No longer available
    Estimate: € 850 / 900
  • #365
    Swatch Irony

    Een roestvrij stalen herenhorloge. Water resistant.

    Montre d’homme en acier inoxydable. Imperméable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #764

    Een bronzen kaarsenluchtertje met 12 lichtpunten.

    Petit lustre aux chandelles en bronze. 12 lumières.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80

Other lots in this auction

  • #254

    Een paar portretten in potlood op papier. Gesigneerd K. Peiser. 1 ruitje gebroken.

    Paire de portraits en crayon sur papier. Signés K. Peiser. 1 verre cassé.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #755

    Een armstoel uit de jaren dertig met een asymmetrische rug. Zitting bekleed met kelim.

    Fauteuil des années trente à dossier asymétrique. Siège recouvert de kilim.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #186
    Werkhuizen Franck, Antwerpen

    Een TV-meubel van groengepatineerd hout met vier deurtjes en een uitschuifbaar blad, versierd met een handgeschilderd bloemendecor.

    Meuble télévision en bois patiné vert ouvrant à quatre portes et avec tablette glissante. Décor de fleurs peintes à la main.
    No longer available
    Dim. 156 x 101 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #134
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Dreef” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Allée boisée”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #14

    Een rechthoekig salontafeltje van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl. Rieten blad onder glas.

    Table de salon rectangulaire en chêne sculpté de style Louis XV. Tablette cannée sous verre.
    No longer available
    Dim. 90 x 55 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #456

    Een gesculpteerd eikenhouten hallbank met een bergruimte onder de zitting.

    Banc de vestibule en chêne sculpté, le bas format coffre.
    No longer available
    Dim. 135 x 146 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #156

    Een ronde tafel en zes bijpassende stoelen van mahoniehout in Louis-Philippestijl.

    Table ronde et six chaises assorties en acajou de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. Ø: 148 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #196

    Een tombeaucommode van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl. Drie grote gegalbeerde laden. Met marmeren blad en vergulde bronzen monturen.

    Commode tombeau en bois de placage de style Louis XV. Trois grands tiroirs galbés. Tablette de marbre et montures de bronze doré.
    No longer available
    Dim. 90 x 110 x 55 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #253

    Een buste van Apollo van wit composiet.

    Buste d’Apollon en composite blanc.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #260

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en een centrale fancy diamant van ± 0,91 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct et un “fancy diamond” central de ± 0,91 ct.
    No longer available
    Dim. 3,93 g
    Estimate: € 1900 / 2000
  • #639

    Chaise longue. Naar een ontwerp van Le Corbusier.

    Chaise longue. D’après le modèle par Le Corbusier.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #342

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 205 x 126 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More