#182Hilaire BalsPeriod: °1940“Herder met schaapshond en kudde schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Berger et chien de berger, et troupeau de moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#455Matchbox SeriesEen lot van vier Matchbox voertuigen. Resp. Nr 1, 7, 23, 48.
#264Verplancke“Zomers landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1974.
#278Een balustervormige zuil van zwart marmer.
#704Marcel Louis Baugniet“Abstract mannengezicht”. Gemengde techniek op linnen. Gesigneerd en gedateerd 1919.
”Visage d’homme abstrait”. Techniques mixtes sur lin. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 22,5 x 9,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#744Möller“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Anvers ‘15.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée Anvers ‘15.No longer availableDim. 64 x 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#114Paul-Herman Saffre“Havenbrug”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘54.
”Pont portuaire”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘54.No longer availableDim. 48 x 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#355Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 5,50 gEstimate: € 950 / 1100