Une paire de vases, cloisonné sur bronze, décoration de fleurs polychrome.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#245Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht ± 1,68 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguette ayant un poids total de ± 1,68 ct.No longer availableDim. 12 gEstimate: € 850 / 1000 -
#177Madonna met kind. Polychroom hout. Mogelijk omstreeks 1700.
Vierge à l’Enfant. Bois polychrome. Probablement +- 1700.No longer availableDim. H. 67 cmEstimate: € 400 / 600 -
Un vase balustre plat en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs sur fond bleu.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#133“Kleurrijk circus”. Gemengde techniek. In de geest van Max.
#166Lampenvoet van gesculpteerd en gezwart hout versierd met personages. Aziatisch werk.
Un pied de lampe en bois sculpté noir et personnages. Travail asiatique.No longer availableDim. H. 170 cmEstimate: € 180 / 220 -
#39Een lot van vijf verschillende XIXe eeuwse grafische werken.
Un lot de cinq oeuvres graphiques, XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#251“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsboven.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signature au dessus à droite.No longer availableDim. 90 x 70 cmEstimate: € 200 / 250 -
#89Marieke Baümler“Contemplatie”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
”Contemplation”. Techniques mixtes sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 100 / 120