Other lots in this auction
-
#290Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 2,88 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 2,88 ct.No longer availableDim. 17,65 gEstimate: € 2000 / 2300 -
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Zomerlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage en été”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 89 cmEstimate: € 60 / 100 -
#201Jean Didier DebutPeriod: 1824 - 1893“Le faneur”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd, 1er Prix de Rome.
”Le faneur”. Une statue en bronze à patine brune. Signée, 1ier Prix de Rome.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 1400 / 1500 -
#314Twee XVIIIde eeuwse kaarten van Leuven, waarbij één met de hand ingekleurd.
Deux anciennes cartes du XVIIIème siècle de Louvain, dont une mise en couleurs à la main.No longer availableDim. 23 x 31 & 31 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#350Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 37,35 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#268“L’attente”. Aquarel.
”L’attente”. Une aquarelle.No longer availableDim. 28 x 19 cmEstimate: € 100 / 120 -
#89Marieke Baümler“Contemplatie”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
”Contemplation”. Techniques mixtes sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 100 / 120 -
#150Een 14 karaats geel gouden geweven halssnoer met hanger.
Un collier tissé en or jaune 14 ct et son pendentif.No longer availableDim. 61,03 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#294L. Schooningk“Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.
”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 120 / 170 -
#422Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Vlaaikensgang”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vlaaikensgang”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#420Een antieke schommelstoel van gedraaid mahoniehout en met fluwelen bekleding.
Un fauteuil à bascule en acajou tourné et revêtement en velours.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#281IronstoneEen paar zeshoekige balustervazen van blauw en wit aardewerk met decors van fruitbomen en vogels. Engels werk naar Chinees voorbeeld.
Une paire de vases hexagonaux en faïence bleue et blanche, décors d’oiseaux et d’arbres fruitiers.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200 / 300

