#676Een handgeknoopte wollen Hamadanloper.
#127Een zuil van gesculpteerd groen marmer in zeven onderdelen.
#406Een bord van blauw en wit Chinees porselein.
#146Een tweeledige buffetkast met onderaan twee deuren en twee laden en gerenureerde flanken. Het opzet met twee gevitreerde deuren en een gebogen kap. De zijkanten versierd met kransen.
#93Een gedeelte kaststel van polychroom Delfts aardewerk. Drie dekselvazen en een hoornvaas. Onderaan gemerkt van de Lampetkan. Diverse herstellingen.
#285Een 18 karaats wit en geel gouden hanger bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.
#788Lot bestaande uit: een Vieux Paris theepotje, een glaspasta lampenkap gemerkt Nover France, een gesculpteerd houten schoentje (letsel), een grote waterkan van steengoed met ruiters-en personagedecor in reliëf gemerkt W. Ridgway & Co (tinnen deksel), een ciderkruik van steengoed met geschubd decor in reliëf (Engels registratiemerk, tinnen deksel), een Beswick uiltje naar Beatrice Potter, onderaan gemerkt (met doosje).
Un lot comprenant: une théière Vieux Paris, un abat-jour en verre Nover France, une petite chaussure en bois sculpté ( dégât), une grande verseuse en faïence au motif de personnages et cavaliers en relief marquée W. Ridgeway & Co (couvercle en étain), une cruche à cidre en faïence avec décor d’écailles en relief ( marque de fabrication anglaise et couvercle en étain), un petit hibou Beswick d’après Béatrice Potter ( marque sous la base et avec boîte).No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#566Mori BocharaEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#569Een Sankyo CME-666 Hi-focus filmcamera voor Super 8 film, met twee projectoren en een montagetoestelletje.
Une caméra Sankyo CME-666 Hi-focus pour film Super 8. Avec deux projecteurs et un appareil à montage.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#798Toulet ExcelsiorDrie oude constateurs voor de duivensport in houten kast.
Trois constateurs pour la course aux pigeons dans leurs boîte en bois.No longer availableEstimate: € 30 / 40