#466Een handgeknoopt Oosters wollen karpet met bloemendecor.
#593Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
#365Een 18 karaats geel gouden schakelarmband (slot los).
#778Twee documentatieboeken: ‘Superbikes’ en ‘Motorcycling’.
#197Een paar bronzen vergulde kandelaars in Empirestijl, gedragen door bronzen vrouwen.
Une paire de candélabres en bronze doré, style Empire, portés par des femmes en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 700 / 800 -
#515Een goud gepatineerde metalen luchter met zes lichtpunten en met kristallen pendeloques.
#799Een toiletkast met vier laden, een marmeren blad en een spiegel.
#266Een grote houten koffer met gegalbeerd deksel.
#158“Arabische ruiter”. Groep van Italiaans aardewerk.
Un buffet en chêne, style Renaissance malinois, à deux tiroirs et deux portes à moulures.No longer availableDim. b: 140 cmEstimate: € 50 / 100