Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden geweven vijf rijen schakelarmband.

Een 18 karaats geel gouden geweven vijf rijen schakelarmband.

Un bracelet à cinq rangs tissés en or jaune 18 ct.
Dim. 66,12 g
SKU: 1911190100.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #100
Estimate: € 1800 / 2000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #294
    L. Schooningk

    “Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 170
  • #355

    Een gefineerd houten tafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met verguld bronsbeslag en met parketwerk.

    Une table en bois de placage Louis XV, décoration de montures en bronze et parqueterie.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 320
  • #236

    Een achthoekige cachepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en vogels.

    Un cache-pot octogonal en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs et d’oiseaux.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #135

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,35 ct.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,35 ct.
    No longer available
    Dim. 7,62 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #57

    Een lot van drie verzilverd koperen bas-reliëfs, waarbij twee met voorstellingen naar werken van Goya.

    Un lot de trois bas-reliefs en cuivre argenté, dont deux d’après Goya.
    No longer available
    Dim. 30 x 45 & 37 x 51 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #195

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een solitair van ± 1,30 ct. SI.

    Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un solitaire de ± 1,30 ct SI.
    No longer available
    Dim. 4,76 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #353

    Een ceremoniële bijl van ijzer en hout, bekleed met slangenvel. Songye, D. R. Congo.

    Une hache de cérémonie en fer et bois, revêtement en serpent. Songye, R.D. Congo.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #202
    Alfons Waterschoot
    Period: 1931-2008

    “Aanval der adelaars”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld van Jan Feyt.

    ”Attaque par les aigles”. Huile sur toile. D’après un exemple par Jan Feyt.
    No longer available
    Dim. 120 x 170 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #29

    Een verguld houten spiegeltje in barokke stijl.

    Un petit miroir à encadrement doré, style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #436

    Een kuipfauteuil van gebeeldhouwd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Un fauteuil en bois doré et sculpté style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 75 x 80 x 55 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #128

    Een paar grote runderhoorns op houten voetstukken.

    Une grande paire de cornes de boeuf sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #316

    Een tafel in Regencystijl op twee voeten, telkens eindigend in drie bronzen leeuwenpoten. Met verlengblad.

    Table de style Regency sur deux piétements, se terminant chaque fois en trois griffes de lion en bronze. A rallonge.
    No longer available
    Dim. 180 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More