Similar lots by type
-
#700Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 99,85 gEstimate: € 2000/2200 -
#551,1
Indisch wandtapijt met paillettes.
No longer availableDim. 85 x 130 cmEstimate: € 200/250 -
#570Genève Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 68,88 gEstimate: € 1400/1600 -
#315
Een 18 karaats tweekleurige gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or à deux couleurs 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 61,35 gEstimate: € 1300/1400 -
#605Pontiac
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 23,54 gEstimate: € 400/500 -
#650Genève Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet dame en or jaune 18 ct. Bracelet à maillons en or jaune 18 ct également.No longer availableDim. 65,58 gEstimate: € 1300/1500 -
#550Orfina
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 36,65 gEstimate: € 600/800 -
#345
Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,33 gEstimate: € 260/350 -
#510
9 Turkse muntjes van geel goud 22 ct: een iets grotere, van 100 Kurush uit 1916 en acht kleintjes van 50 Kurush met de beeldenaar van Kemal Attatürk uit 1998, 2000, 2003 en 2004. Gemonteerd als hangertjes.
9 pièces de monnaie turques en or jaune 22 ct: le plus grand de 100 Kurush de 1916, les autres de 50 Kurush au profil de Kemal Attatürk de 1998, 2000, 2003 et 2004. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 23,50 gEstimate: € 500/600 -
#340Quartz
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 36,60 gEstimate: € 800/1000 -
#565
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met een hanger in de vorm van een eikel.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de gland.No longer availableDim. 35,59 gEstimate: € 700/800 -
#350
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een munt van twenty dollers. 1895. Unites States of Amerika.
Pendentif en or jaune 18 ct tenant une pièce de monnaie de vingt dollar. Etats-Unis 1895.No longer availableDim. 44,60 gEstimate: € 900/1000 -
#580
Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet met een Medusa hoofd, fantasiestenen en parels.
Collier en or jaune 18 ct et pendentif à la tête de Méduse, entourée de pierres de fantaisie et de perles.No longer availableDim. 25,93 gEstimate: € 500/600 -
#620
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25. Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 40,05 gEstimate: € 800/1000 -
#360
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 53,80 gEstimate: € 1000/1200 -
#480
Een paar 18 karaats tweekleurige geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune à deux tons 18 ct.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 150/200 -
#440
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 200/300 -
#505
Zes 22 karaats geel gouden munten. Napoleon III. 10 Francs. 1857. 1858. 1859 x 3 en 1864. Gemonteerd als hangertjes.
Six pièces de monnaie en or jaune 22 ct. Profil de Napoléon III, 1857, 1858, 3 x 1859 et 1864. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 19,43 gEstimate: € 500/650 -
#743Rosenthal
Een gedeeltelijk servies van wit porselein met vergulde rand.
No longer available -
#335
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer met bijpassende armband.
Collier à maillons en or jaune 18 ct et bracelet assorti.No longer availableDim. 43,05 gEstimate: € 850/950 -
#379
Een lot van twaalf diverse lijsten met grafisch werk.
Lot de 12 cadres contenant des oeuvres graphiques.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#325
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 19,80 gEstimate: € 400/500 -
#560
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 24,68 gEstimate: € 450/550 -
#495
Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 37,60 gEstimate: € 750/850
Other lots in this auction
-
#317
Lot boeken i.v.m. kunst en antiek.
Lot de livres concernant les arts et les antiquités.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#276
Een lot zilveren voorwerpen, bestaande uit lepels, servetringen, een schaaltje, een asbak, een solifiori en een pillendoosje.
Lot d’objets en argent comprenant des cuillères, d’anneaux de serviettes, un petit plat, un cendrier, un soliflore, une boîte à pilules.No longer availableDim. ± 587 gEstimate: € 200/240 -
#595
Een grote zuil van arduin en rood marmer. Randschade onderaan.
Colonne en pierre de taille et marbre rouge. Petit dégât à la base.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 400/600 -
#797
Een bolvormige koperen kruik. Chinees werk.
Cruche sphérique en cuivre. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#712E. Lichtelijn
“Lago Maggiore”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Lago Maggiore”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 180/220 -
#551
“Bishamonten, de krijgsgod vergezeld van een grote rat”. Netsuké van heel fijn gesculpteerd ivoor. Japan, Mei-ji. Onderaan rood lakzegel. Beschadigd.
“Bishamonten, le dieu de la guerre, accompagné d’un grand rat”. Netsuké en ivoire très finement sculpté. Japon, Mei-ji. Marque en laque rouge sous la base. Dégâts.No longer availableDim. H. 5 cmEstimate: € 50/100 -
#320
Een 18 karaats geel gouden ketting in filigraan met hanger bezet met een herdenkings medaille van Frans Joseph. Keizer van Oostenrijk.
Chaîne en or jaune 18 ct en filigrane au pendentif serti d’une médaille commémorative de Franz Josef, Empereur de l’Autriche.No longer availableDim. 45,92 gEstimate: € 1000/1200 -
#291Volkstedt
“Jongetje met engeltje”. Een beeldje van monochroom wit biscuit. Onderaan gemerkt. Kleine restauratie aan één van de vleugeltjes.
“Petit garçon et angelot”. Statuette en biscuit monochrome blanche. Marque sous la base. Petite restauration à l’une des ailes.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 130/150 -
#290
Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en twee Colombiaanse druppelvormige smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. en twee saffieren van ± 0,20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de deux émeraudes de Colombie de forme goûte ayant un poids total de ± 1,40 ct et de deux saphirs de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,33 gEstimate: € 900/1000 -
#761
Een vierhoekige Chinese tafel van gesculpteerd rozenhout.
Table chinoise carrée en bois de rose sculpté.No longer availableDim. B 115 cmEstimate: € 80/100 -
#213Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kristal in art decostijl met rode details. Gemerkt.
Vase en cristal taillé de style art déco aux détails rouges. Avec marque.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 120/200 -
#423Willy Vandersteen
“De Rode Ridder”. Nummers 1 tem. 88 + no. 91. Gelezen staat.
“De Rode Ridder”. Numéros 1 à 88 plus n° 91. Etat bien lu.No longer availableEstimate: € 90/120