Similar lots by type
-
#796
Een piëdestal van gedraaid hout.
Piédestal en bois tourné.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#625
“Vee bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Bétail près d’une ferme”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 32 x 25 cmEstimate: € 80/100 -
#839
Dienblad van gelakt plaatijzer met een Empire schildering van een vrouw en kind op houten staander.
Plateau en tôle laquée représentant une femme et un enfant de style Empire. Sur base en bois.No longer availableEstimate: € 110/130 -
#606
Een maanvormig eikenhouten consoletafeltje met twee scharnierende schuiven. Lodewijk XVIde stijl.
Console en demi-lune en chêne. Deux tiroirs à charnières. Style Louis XVI.No longer availableEstimate: € 140/160 -
#756
Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden onderaan.
Secrétaire à abattant en chêne ouvrant à trois tiroirs.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#572
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd Chun. Chinese School.
“Paysage”. Aquarelle sur papier. Signée Chun. Ecole chinoise.No longer availableDim. 51 x 69 cmEstimate: € 250/350 -
#562
“Interieur met open haard”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Bernard De Hoog.
“Intérieur à l’âtre”. Huile sur panneau. Porte une signature: Bernard de Hoog.No longer availableDim. 54 x 59 cmEstimate: € 80/120 -
#435
“Hooioppers”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Henri Martin. Kleine vochtvlekjes.
“Meules de foin”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Henri Martin. Taches d’humidité.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 25/50 -
#520
“Landschap bij zonsondergang”. Pastel op papier. Draagt een handtekening: Dijkstra.
“Paysage au crépuscule”. Pastel sur papier. Porte une signature: Dijkstra.No longer availableDim. 42 x 51 cmEstimate: € 80 /100 -
#825
Een paar Naamse stoelen van gesculpteerd notenhout met rieten zit. Tijdperk Lodewijk XV.
Paire de chaises namuroises en noyer sculpté aux sièges en osier. Epoque Louis XV.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#615
“Stad bij het water”. Houtskool en waterverf op papier. Draagt een handtekening: Vreedenburgh.
“Ville au bord de l’eau”. Fusain et aquarelle sur papier. Porte une signature: Vreedenburgh.No longer availableDim. 23 x 29 cmEstimate: € 120/150 -
#629
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Bogart ‘62
“Composition”. Technique mixte. Porte une signature: Bogart ‘62.No longer availableDim. 43 x 56 cmEstimate: € 120/150 -
#610
“Bruggetje te Rotterdam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Mastenbroek.
“Petit pont à Rotterdam”. Huile sur toile. Porte une signature: Mastenbroek.No longer availableDim. 29 x 41 cmEstimate: € 600/800 -
#830
Een Chinese sokkel met marmeren blad.
Socle chinois à tablette en marbre.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40/45 -
#445
“Wilde kastanje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Linschoten.
“Châtaigne”. Huile sur panneau. Signé: Linschoten.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 60/80 -
#440
“Abstracte compositie”. Collage. Draagt een handtekening: Charrin.
“Composition abstraite”. Collage. Porte une signature: Charrin.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 100/120 -
#574
“Symbolistisch werk”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geon en gedateerd 1963.
“Composition symboliste”. Huile sur toile. Signée Geon et daté 1963.No longer availableDim. 89 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#370
Een staande klok van mahoniehoutfineer met sobere gesculpteerde versieringen. Het werk met een eenvoudige koperen wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à gaine en placage d’acajou sobrement sculptée. Cadran en cuivre. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 200/300 -
#569
“Bloemen”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening. Italiaanse School.
“Fleurs”. Aquarelle sur papier. Porte une signature. Ecole italienne.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 100/120 -
#746
Een eikenhouten hallbank.
Banc de vestibule en chêne.No longer availableEstimate: € 100/160 -
#599
“Berglandschap”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Chantemein.
“Paysage montagneux”. Aquarelle sur papier. Porte une signature: Chantemein.No longer availableDim. 27 x 40 cmEstimate: € 120 -
#646
Een eikenhouten kloostertafel.
Table de réfectoire en chêne.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#620
“Stilleven met olielamp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd: Vanheel.
“Nature morte à la lampe à huile”. Huile sur panneau. Signé Vanheel.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 150/200 -
#826
Een gefineerde salontafel met octogonaal blad op centrale poot, eindigend in vier leeuwenpoten.
Table de salon en bois de placage à tablette octogonale sur pied central terminant en quatre griffes de lion.No longer availableEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#57
Een flesje van meerkleurig aardewerk met een decor van een vrouw met fruit.
Petit flacon en faïence polychrome à décor d’une femme portant des fruits.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 20/25 -
#166
Een mahoniehouten linenpress in Georgianstijl met een gebogen front met twee deuren boven twee grote en twee kleine laden.
Linenpress en acajou au fronton arqué ouvrant à deux portes au dessus de deux grands et deux petits tiroirs. Epoque Georgian.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#416
Een notenhouten tafel met twee klapbladen. Omstreeks 1900.
Table en noyer à deux abattants. Vers 1900.No longer availableDim. 128 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#14Eugéne JoorsPeriod: 1850 - 1910
“Christus met de doornkroon”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.
“Le Christ à la couronne d‘épines. Eau-forte. Signée dans la planche.No longer availableDim. 35,5 x 20,5 cmEstimate: € 25/45 -
#103
Een dekselvaas van majolica, versierd met een bloemendecor.
Vase couvert en faïence décoré de fleurs.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 20/30 -
#224Marten Van der LooPeriod: 1880-1920
Een serie van negen gravures met voorstellingen van Lier d.d. 1911 (22 x 18 cm). Nummer één is gekleurd en groter (30 x 25 cm). De oorspronkelijke kaft met inhoudsopgave en genummerd 14 wordt bijgevoegd.
Suite de neuf gravures aux représentations de la ville de Lierre datées 1911 (22 x 18 cm). Le numéro 1 est en couleurs et plus grand (30 x 25 cm). Le portefeuille d’origine avec tables des matières et numéroté 14 est ajouté.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#325
Een paar presenteertafeltjes in drie niveaus in glas en metaal.
Paire de tables de présentation à trois niveaux en verre et métal.No longer availableDim. h 110 cmEstimate: € 120/140 -
#165
Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met 10 diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Broche en or jaune et blanc 18 ct sertie de 10 diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 12,24 gEstimate: € 300/400 -
#563
Een minipalmboompje op sokkel met een groot aantal palmtakjes.
Palmier miniature en ivoire sur socle et avec une grande quantité de branches amovibles.No longer availableDim. 182,35 gEstimate: € 50/100 -
#792
Een ex libris, toegeschreven aan Félicien Rops.
Ex Libris attribué à Félicien Rops.No longer availableDim. 14 x 9,5 cmEstimate: € 25/35 -
#644Etienne DonnayPeriod: °1975
“Anonymus”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2007 op de verso.
“Anonymus”. Huile sur toile. Signée et datée 2007 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 200/260 -
#160
Een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot bezet met aan beide kanten briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,24 ct.
Collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,24 ct.No longer availableEstimate: € 380/450