Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,02 ct.No longer availableDim. 7,89 gEstimate: € 300 / 400 -
#410BrunswickEen grammofoonmeubel met een groot aantal platen.
#9Een spiegel met gedreven tinnen lijst. Duitsland, omstreeks 1800.
#111Een map met circa 264 oude postkaarten.
#141“Compositie”. Gemengde techniek op doek. Draagt een handtekening.
#228Een geisha van gesculpteerd jade.
#331Een lot blauw en wit porselein, bestaande uit een gemberpot en twee schalen (eén met schilfers).
Un lot de porcelaine bleue et blanche, dont un pot à gingembre et deux plats dont un avec éclats.No longer availableDim. Ø: 12 - 21 cmEstimate: € 25 / 35 -
#266Een tweeledige jachtkast van gebeeldhouwd eikenhout met gevitreerd opzet.
Une reproduction, une photographie de Thomas Edison, une eau-forte et une image encadrée venant de ‘Masques et visages’.No longer availableEstimate: € 40 / 50