Other lots in this auction
-
#157Delvaux
Een zwart lederen handtas, model ‘Souverain’. In originele doos.
Sac à main en cuir noir, modèle Souverain. Dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#69Kris Duys
“Landschap”. Olieverf op paneel. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘88.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé au verso et daté ‘88.No longer availableDim. 11 x 67 cmEstimate: € 60/80 -
#730
Een mahoniehouten boekenmeubel in vier niveaus.
Etagère à livres en acajou à quatre niveaux.No longer availableDim. 126 x 118 x 45 cmEstimate: € 200/300 -
#238
Een paar antieke percussiepistolen met notenhouten kolf. Met messingen details. XIXde eeuw. Loop gemerkt met een hoofdletter B.
Paire de pistolets à percussion anciens à crosses en noyer. Détails en laiton. XIXe siècle. Canon marqué d’un B.No longer availableDim. L. 36 cmEstimate: € 300/350 -
#814
“Zicht op de haven van Svolvaer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘46.
“Vue du parot de Svolvaer”. Huile sur toile. Signée et datée ‘46.No longer availableDim. 86 x 86 cmEstimate: € 80/100 -
#285
Een parelhalssnoer met grote zoetwaterparels en met zilveren slot.
Collier de grandes perles d’eau douce au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350/400 -
#728
Een lot van drie Brusselse hoornvaasjes onder stolp.
Lot de trois cornets en porcelaine de Bruxelles sous globes.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 50/80 -
#620
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een levensboom.
Tapis persan en laine représentant un arbre de vie. Noué main.No longer availableDim. 226 x 138 cmEstimate: € 200/300 -
#316
Een gebeeldhouwd eikenhouten buffetkast met onderaan een paneeldeur en een lade en bovenaan twee gevitreerde deuren.
Buffet en chêne sculpté, le bas à une porte pleine et un tiroir, le haut à deux portes vitrées.No longer availableDim. 220 x 90 x 50 cmEstimate: € 120/200 -
#276
Een paar Jugendstil kuipzetels, met roze fluweel bekleed. Evenals twee dito bijzetstoeltjes. Beide subtiel ingelegd met een weinig parelmoer. Begin XXste eeuw.
Paire de crapauds art nouveau recouvert de velours. Ainsi que deux chaises volantes semblables, les deux subtilement incrustées de nacre. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#834R. Van Passen
“Nachtelijk Vlaams sneeuwlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Paysage flamand nocturne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#398Karl Hart
Een sigarenroller nr 34090.
Moule à cigares numéro 34090.No longer availableDim. L 56 cmEstimate: € 25/35