Other lots in this auction
-
#613Val St. LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal met een rood ruitmotief. Onderaan gemerkt en met etiket.
Un vase en cristal taillé incolore et motif de losanges rouges. Marque sous la base et étiquette.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#734Een lot lectuur:- “La Mode du Petit Journal”. Gebundelde uitgaven 1902 - 1903.- “Le Courrier Français”. Gebundelde uitgaven in drie delen: 1887, 1889 & 1897.- “Histoire de la commune 1871.- “Australian pictures”. Howard Willoughby. 1886.- “Harper’s monthly magazine”. Gebundelde uitgave juni - november 1900.
Un lot de lecture:- “La Mode du Petit Journal”. Ed. liées 1902 - 1903.- “Le Courrier Français”. Ed. liées en trois volumes: 1887, 1889 & 1897.- “Histoire de la commune 1871.- “Australian pictures”. Howard Willoughby. 1886.- “Harper’s monthly magazine”. Ed. liée juin-novembre 1900No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#10Tissot, Rodania, NivadaDrie verschillende vergulde dameshorloges.
Trois montres de dame dorées.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#89Leon LommaertPeriod: 1904-1978“Schuurtje op een zonnige dag”. Olievef op paneel. Gesigneerd.
”Petite grange durant un jour ensoleillé”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 50 cmEstimate: € 180 / 200 -
#227Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).
Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).No longer availableDim. H 210 x B 65 cmEstimate: € 320 / 360 -
#11Een groot en gevarieerd lot postzegels met eerste-dags- en speciale uitgaven.
Un grand lot de timbres variés, éditions spéciales.No longer availableEstimate: € 50 / 70 -
#209Jules De CortPeriod: 1918 - 1999“Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 88 cmEstimate: € 200 / 240 -
#663Een Chinees glazen snuffbottle met een handgeschilderd decor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Un flacon tabatière chinois avec un décor peint à la main de personnages dans un paysage. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 120 / 140 -
#514Alphonse De ClercqPeriod: 1868 - 1945“Trekpaard op het jaagpad”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cheval de trait sur le chemin de halage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#375Een ovale spiegel van verguld hout met een acanthusblad in de kuif.
Miroir ovale en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. h:Estimate: € 150 / 200 -
#266Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met centraal medaillon.
Un tapis persan en laine avec médaillon central noué main.No longer availableDim. 289 x 192 cmEstimate: € 100 / 120 -
#290Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,48 ct. en roze saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 5 ct.
Un bracelet en or blanc 18 ct. serti de diamants ayant un poids total de ± 0,48 ct. et saphirs rose ayant un poids total de ± 5 ct.No longer availableDim. 10,85 gEstimate: € 1000 / 1200

