Similar lots by type
-
#580Een 18 karaats geel gouden halssnoer met hanger bezet met een Medusa hoofd, fantasiestenen en parels.
Collier en or jaune 18 ct et pendentif à la tête de Méduse, entourée de pierres de fantaisie et de perles.No longer availableDim. 25,93 gEstimate: € 500 / 600 -
#700QuartzEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 99,85 gEstimate: € 2000 / 2200 -
#650Genève QuartzEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet dame en or jaune 18 ct. Bracelet à maillons en or jaune 18 ct également.No longer availableDim. 65,58 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#379Een lot van twaalf diverse lijsten met grafisch werk.
Lot de 12 cadres contenant des oeuvres graphiques.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#495Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 37,60 gEstimate: € 750 / 850 -
#440Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 10,80 gEstimate: € 200 / 300 -
#350Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een munt van twenty dollers. 1895. Unites States of Amerika.
Pendentif en or jaune 18 ct tenant une pièce de monnaie de vingt dollar. Etats-Unis 1895.No longer availableDim. 44,60 gEstimate: € 900 / 1000 -
#505Zes 22 karaats geel gouden munten. Napoleon III. 10 Francs. 1857. 1858. 1859 x 3 en 1864. Gemonteerd als hangertjes.
Six pièces de monnaie en or jaune 22 ct. Profil de Napoléon III, 1857, 1858, 3 x 1859 et 1864. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 19,43 gEstimate: € 500 / 650 -
#743RosenthalEen gedeeltelijk servies van wit porselein met vergulde rand.
No longer available -
#480Een paar 18 karaats tweekleurige geel gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune à deux tons 18 ct.No longer availableDim. 7,75 gEstimate: € 150 / 200 -
#360Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelhalssnoer.
Collier à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 53,80 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#560Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 24,68 gEstimate: € 450 / 550 -
#570Genève QuartzEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 68,88 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#5109 Turkse muntjes van geel goud 22 ct: een iets grotere, van 100 Kurush uit 1916 en acht kleintjes van 50 Kurush met de beeldenaar van Kemal Attatürk uit 1998, 2000, 2003 en 2004. Gemonteerd als hangertjes.
9 pièces de monnaie turques en or jaune 22 ct: le plus grand de 100 Kurush de 1916, les autres de 50 Kurush au profil de Kemal Attatürk de 1998, 2000, 2003 et 2004. Montées comme pendentifs.No longer availableDim. 23,50 gEstimate: € 500 / 600 -
#345Een 18 karaats geel gouden slavenarmband bezet met fantasiestenen.
Bracelet d’esclave en or jaune 18 ct serti de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 13,33 gEstimate: € 260 / 350 -
#335Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer met bijpassende armband.
Collier à maillons en or jaune 18 ct et bracelet assorti.No longer availableDim. 43,05 gEstimate: € 850 / 950 -
#551,1Indisch wandtapijt met paillettes.
No longer availableDim. 85 x 130 cmEstimate: € 200 / 250 -
#620Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet de dame en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25. Bracelet à maillons en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 40,05 gEstimate: € 800 / 1000 -
#605PontiacEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 23,54 gEstimate: € 400 / 500 -
#565Een 18 karaats geel gouden schakelarmband met een hanger in de vorm van een eikel.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct et un pendentif en forme de gland.No longer availableDim. 35,59 gEstimate: € 700 / 800 -
#340QuartzEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats tweekleurige gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or bicolore 18 ct.No longer availableDim. 36,60 gEstimate: € 800 / 1000 -
#550OrfinaEen 18 karaats geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.
Montre à bracelet en or jaune 18 ct. Bracelet également en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 36,65 gEstimate: € 600 / 800 -
#325Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met het embleem van Mercedes.
Porte clefs en or jaune 18 ct au logo de Mercedes-Benz.No longer availableDim. 19,80 gEstimate: € 400 / 500 -
#315Een 18 karaats tweekleurige gouden slavenarmband bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Bracelet d’esclave en or à deux couleurs 18 ct serti de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 61,35 gEstimate: € 1300 / 1400
Other lots in this auction
-
#474Albert Savery“De Leie in de winter”. Kleurenlitho. Met atelierstempel en buiten de plaat gesigneerd door Roger Hebbelinck en genummerd 320/350.
“Le Lys en hiver”. Litho en couleurs. Avec cachet d’atelier et numéro 320/350 et signature de Roger Hebbelinck hors planche.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#368CapodimonteTwee groepjes van een jongen en een meisje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
Deux groupes d’un garçon et d’une fille en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#586De CoeneEen slaapkamer van gefineerd hout in art decostijl, bestaande uit twee éénpersoonsbedden, een garderobe met spiegel, een commode, twee nachtkastjes en een kaptafel zonder spiegel. Gemerkt.
Chambre à coucher en bois de placage de style art déco comprenant deux lits simples, une garde-robe au miroir, une commode, deux tables de chevet et une coiffeuse. Avec marqueNo longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#603Drie Chinese keizers van blauw en wit porselein in drie generaties. Onderaan gemerkt met stempel. Omstreeks 1900.
Trois générations d’empereurs chinois en porcelaine bleue et blanche. Marque sous la base. Vers 1900.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 120 / 200 -
#158Een lot Brussels porselein, bestaande uit drie bekers, twee kleine cachepots en een kopje met schoteltje. XIXe eeuw.
Lot de porcelaines de Bruxelles comprenant trois gobelets, deux petits cache-pot, une tasse et sa soucoupe. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#15Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met lederen armband. Jaren 30.
Montre de dame en or jaune 18 ct. Bracelet en cuir. Années ‘30.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#484Een Thais naaiwerk in reliëf met een afbeelding van een krijger te paard en versierd met glazen parels.
Ouvrage thaï en relief représentant un guerrier à cheval décoré de perles en verre.No longer availableDim. 52 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#331Lalouette“Meisje met tamboerijn”. Een beeld van verzilverd brons.
“Fille au tambourin”. Statuette en bronze argenté.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 360 / 400 -
#231Goebbel“Sint Joris en de draak”. Een beeldje van beige biscuit. Onderaan gemerkt.
“Saint-Georges et le dragon”. Statuette en biscuit beige. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#256Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927Een buste van een boerinnetje van albast in diverse kleuren. Achteraan gesigneerd.
Buste d’une paysanne en albâtre de différentes couleurs. Signature au verso.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 400 / 600 -
#383Een lot koper, bestaande uit enkele blaasinstrumentjes, een olielamp, een cachepot, enkele meetinstrumenten, een ketel met pollepel, ...
Lot de cuivres comprenant des instruments à vent, une lampe à huile, un cache-pot, quelques instruments de mesure, un poêlon et sa louche etc.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#374Pierre Jean PoitevinTwee studies in houtskool op papier. Gesigneerd. En een andere in inkt.
Deux études en fusain sur papier. Signées. Et une autre en encre.No longer availableEstimate: € 30 / 50

