Other lots in this auction
-
#3Een lot chinoiserie, bestaande uit een vaasje, drie Fo-hondjes, twee houten beeldjes en een zittende Boeddha.
Un lot de porcelaine chinoise, comprenant un petit vase, trois chiens Fô, deux statues en bois et un Bouddha assis.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 70 / 100 -
#444Auguste DansePeriod: 1829-1929“De schilder”. Een ets. Postume uitgave van het prentenkabinet. Met papierstempel.
”Le peintre”. Une eau-forte. Edition posthume. Avec tampon papier.No longer availableDim. 19,5 x 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#303Een platte balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in reliëf op blauwe fond.
Un vase balustre plat en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs sur fond bleu.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344Joseph Beuys7000 Eichen Kunst Dünger. Draagtas op 700 exemplaren, nummer 35. Met authenticatiestempel van Dokumenta 7.
7000 Eichen Kunst Dünger. Un sac, 700 exemplaires, celui-ci porte le numéro 35. Avec tampon d’authenticité Dokumenta 7.No longer availableDim. 44 x 49 cmEstimate: € 100 / 150 -
#52Louise Surlemont“Begijnhof met non.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Béguinage et béguine”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 24,5 x 17,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#58Scailmont, ManageEen art deco lampenvoet van gesatineerd glas.
Un pied de lampe Art Déco en verre satiné.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 180 -
#62François Ponsaerts“Naakt in portaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu et portail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#95Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 1,84 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,84 ct.No longer availableDim. 10,97 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#337Een paar Chinese juwelenkastjes, versierd met messingen beslag en met opengewerkte plaquettes van jade.
Une paire de coffrets à bijoux chinois, décoration de montures en laiton et plaquettes ajourées en jade.No longer availableDim. h: 18 & 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#396Een ovaal bijzetmeubeltje met zes getorste poten, met twee gecanneerde tussenbladen en een roze marmeren blad.
Un petit meuble à six pieds torsadés, deux tablettes cannées au milieu et tablette en marbre rose.No longer availableDim. 81 x 90 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#76Joe ColomboEen “Boby Trolley” van wit kunststof. Italië, omstreeks 1970. Gemerkt.
Un “Boby Trolley” en plastique blanc. Italie, +- 1970. Marque.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#23Een lot van acht verschillende vroeg XXde eeuwse medailles. In houten kistje.
Un lot de huit médailles différentes, début XXème siècle. Dans un coffret en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 60


