Other lots in this auction
-
#74Jozef MousPeriod: 1896-1968“Plattelandszichten”. Twee houtskooltekeningen op papier. Beide gesigneerd.
”Paysages de campagne”. Deux fusains sur papier. Signés.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#70Een lang parelhalssnoer met zoetwaterparels.
Un long collier à perles d’eau douce.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#115Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. en forme de fleur sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,09 gEstimate: € 350 / 450 -
#84Rafael Gorsen“Vrouwenportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Portrait de femme”; Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#73Val St. LambertEen paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de candélabres hexagonaux en cristal incolore taillé. Marque.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 160 -
#425Een eikenhouten schrijfmeubeltje met een lade onderaan. Omstreeks 1800.
Un petit bureau en chêne à un tiroir en dessous. +- 1800.No longer availableDim. 80 x 68 x 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#24Alfons BlommePeriod: Roeselare 1889-1979“Rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Paysage et rivière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#337Een paar Chinese juwelenkastjes, versierd met messingen beslag en met opengewerkte plaquettes van jade.
Une paire de coffrets à bijoux chinois, décoration de montures en laiton et plaquettes ajourées en jade.No longer availableDim. h: 18 & 28 cmEstimate: € 120 / 180 -
#226Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableDim. 250 x 120 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#259Karel Jan Van den HeuvelPeriod: 1913-1991“Huizen bij een landweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Maisons près d’un chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#314Twee XVIIIde eeuwse kaarten van Leuven, waarbij één met de hand ingekleurd.
Deux anciennes cartes du XVIIIème siècle de Louvain, dont une mise en couleurs à la main.No longer availableDim. 23 x 31 & 31 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#276Een tweeledige buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl met onderaan twee paneeldeuren en bovenaan met twee gevitreerde deuren met gekleurd glas in lood.
Un buffet à deux corps en chêne sculpté Malinois Renaissance à deux portes panneaux en dessous et deux portes vitrées au dessus avec vitraux.No longer availableEstimate: € 100 / 120


