#244Paul JoostensPeriod: 1889-1960
“Processie”. Potloodschets. Met atelierstempel.
”Procession”. Crayon. Avec tampon d’atelier.No longer availableDim. 15 x 13 cmEstimate: € 40/60 -
#177
Madonna met kind. Polychroom hout. Mogelijk omstreeks 1700.
#361Alessi
Un plat à fruits en métal blanc. Modèle “Blow-up” d’après Fratelli Campana.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 65/80 -
#27
Punch, or the London Charivari. Vol. 10, nr 243, met index, vol. 11 en 13 (fout genummerd). Ed. Londen 1846. Daarbij: Punch vol. 58 nr 1488 van 15/1/1870 en Judy vol. 0007 (the very first) van 12/6/1867. Evenals: “L’Assiette au beurre 13/6/1908. Le Cimetière Libre du Congo”. Goede staat. En “Art et le Beau n° 6 Juin 1906. Félicien Rops Special. Ed. Librairie artistique et littéraire. En een catalogus van een Félicien Rops uit 1991.
”Punch, or the London Charivari”. Vol. 10, nr 243, avec index, vol. 11 en 13 (numération fautive) . Ed. Londen 1846. Aussi: Punch vol. 58 nr 1488 de 15/1/1870 et Judy vol. 0007 (the very first) de 12/6/1867. Aussi: “L’Assiette au beurre 13/6/1908. Le Cimetière Libre du Congo”. Bon état. Et “Art et le Beau n° 6 Juin 1906. Félicien Rops Special. Ed. Librairie artistique et littéraire. Et un catalogue de Félicien Rops daté 1991.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#150
Een 14 karaats geel gouden geweven halssnoer met hanger.
Un collier tissé en or jaune 14 ct et son pendentif.No longer availableDim. 61,03 gEstimate: € 1200/1400 -
#286
Een eikenhouten ééndeursvitrine met gesculpteerde versieringen. Omstreeks 1800.
#215Omega
#439
#127
Une jardinière en porcelaine Canton. XIXème siècle. Pied en laiton.No longer availableDim. 16 x 29 x 35 cmEstimate: € 350/450 -
#31
Een albasten schouwpendule in empirestijl. Slinger en sleutel manco.
#369Torii Kiyonaga
“Het badhuis”. Een Japanse kleurenhoutsnede.