Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden hanger met inscriptie. Gemeenteraadslid 1888.

Een 18 karaats geel gouden hanger met inscriptie. Gemeenteraadslid 1888.

Un pendentif en or jaune avec inscription: Gemeenteraadslid 1888.
Dim. 17,66 g
SKU: 1112180330.
Auction day: 11 December 2018 19:00
Catalogue #330
Estimate: € 350 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #576
    Indo Mir

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    Un tapis en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 390 x 294 cm
    Estimate: € 200 / 260
  • #473

    Een Afrikaans houten masker, bovenaan getooid met twee vogels.

    Un masque africain en bois, décoration de deux oiseaux au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #349

    “Kinderportret”. Olieverf op doek. Waarschijnlijk rond 1700.

    ”Portrait d’un enfant”. Huile sur toile. Probablement vers 1700.
    No longer available
    Dim. 24 x 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #213

    Een lederen tweezitscanapé met een bijpassende fauteuil.

    Un canapé à deux places en cuir et fauteuil assorti.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #317

    “’Laila Roukh’ - Meisjesbuste.” Brons, Parijs. Draagt signatuur E. Villanis. Op losse marmeren sokkel.

    ”Laila Roukh’ - Buste de jeune fille”. Bronze, Paris. Porte la signature E. Villanis. Sur socle en marbre détaché.
    No longer available
    Dim. h 14,5 cm + 7 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #152
    Henri De Beul
    Period: 1845 - 1900

    “Schapen in een landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1867.

    ”Paysage aux moutons”. Huile sur panneau. Signé et daté 1867.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #434

    Een kleine butlerspiegel in verguld houten lijst.

    Un petit miroir majordome à encadrement en bois.
    No longer available
    Dim. Ø: 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #622

    Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.

    Une table à buffet allongée en bois sobre. Dégât sur la tablette en bois de placage.
    No longer available
    Dim. 250 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #236

    Een gefineerde ronde tafel in empirestijl met een zwart marmeren blad.

    Une table ronde en bois de placage style Empire à tablette en marbre noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 81 cm
    Estimate: € 250 / 280
  • #462
    Dane Andeyer

    “Incertitude”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 15/20 en gedateerd ‘86 buiten de plaat.

    ”Incertitude”. Une lithographie. Signée et numérotée 15/20 et datée ‘86 hors planche.
    No longer available
    Dim. 39,5 x 49 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #608

    Een Louis-Philippe buffetkast met opzet. Onderaan twee laden en twee paneeldeuren en een étagère in twee niveaus in het opzet, versierd met gebeeldhouwde vruchten.

    Un buffet Louis Philippe à deux corps. Le dessous comporte deux tiroirs et deux portes pleines, la partie du dessus une étagère en deux niveaux, décorée de fruits sculptés.
    No longer available
    Dim. 205 x 130 x 54 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #522

    “Het korenmeisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Fille aux gerbes de foin”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 11 & 12 december 2018

De veiling is volledig - 815 loten in de catalogus. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

11 December 2018 19:00
12 December 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 11 December 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More