#441Een paar messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XVI.
#317“’Laila Roukh’ - Meisjesbuste.” Brons, Parijs. Draagt signatuur E. Villanis. Op losse marmeren sokkel.
”Laila Roukh’ - Buste de jeune fille”. Bronze, Paris. Porte la signature E. Villanis. Sur socle en marbre détaché.No longer availableDim. h 14,5 cm + 7 cmEstimate: € 50 / 80 -
#682Anton BabionPeriod: 1896 - 1989“Portret van een man met zijn pijp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1942.
”Portrait d’un homme assis fumant sa pipe”. Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 100 / 160 -
#637Een grote witte koraal.
Un grand corail blanc.No longer availableDim. L. 37 cmEstimate: € 80 / 120 -
#719PanamarenkoAffiche P.M.M.K. Litho. Gesigneerd.
Une affiche P.M.M.K. Une lithographie. Signée.No longer availableDim. 71 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
#769Twee hoornvazen van wit porselein z.g. Vieux Bruxelles.
#710“Endeavour 1768”. Maquette.
#676Een handgeknoopte wollen Hamadanloper.
#390Twee trouwringen en één zegelring van 18 karaats geel goud.
#632Een eikenhouten garderobe met een smalle en een brede deur.
#638Een gelakt houten piedestal met een drakendecor van parelmoer in het blad.
#29Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977“Zeelieden”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 29/30 buiten de plaat.
”Marins”. Une gravure sur bois. Signée et numérotée 29/30 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 25 / 35