Other lots in this auction
-
#164S. Heinz
“Personages aan een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Personnages au bord d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 150 / 200 -
#29Alphonse MoraPeriod: 1891 - 1977
“Zeelieden”. Een houtsnede. Gesigneerd en genummerd 29/30 buiten de plaat.
”Marins”. Une gravure sur bois. Signée et numérotée 29/30 hors planche.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#207
Een 800‰ zilveren bestek met een Lodewijk XV-motief, bestaande uit 11 grote lepels, 12 dessertlepels, 17 kleine vorken en 12 grote vorken. Gemerkt van Delheid. Gewicht zonder messen.
Un service en argent 800 ‰ à motif Louis XV, comprenant 11 grandes cuillères, 12 petites cuillères, 15 petites fourchettes et douze grandes fourchettes. Marque Delheid.No longer availableDim. 2725 g brutEstimate: € 1300 / 1600 -
#257Christofle, Paris
Een paar moderne tafelkandelaars van verzilverd metaal met twee armen. Onderaan gemerkt.
Une paire de candélabres de table en métal argenté à deux bras. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 180 / 240 -
#248Christofle, Paris
Een grote plateau, een ronde schotel, 2 onderzetters en een tafelschuier. Alle gemerkt.
Un grand plateau, un plat rond, 2 protège-plats et un ramasse-miettes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#339Nelly DegouyPeriod: 1910 - 1979
“Danseres”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Danseuse”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 27 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#504Pierre Alechinsky
“Compositie”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition”. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 36 x 53 cmEstimate: € 200 / 260 -
#335
Een 18 karaats geel gouden ring versierd met filigraan en bezet met een barnsteen.
Une bague en or jaune 18 ct, décoration filigranée et sertie d’une ambre.No longer availableDim. 6,30 gEstimate: € 400 / 500 -
#494
“Orang-Oetan familie”. Pastel op papier. Gesigneerd.
”Famille d’Orang-Outan”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#187
“Tiffany Avril”. Een vaas van iriserend glas. Onderaan gemerkt.
“Tiffany Avril”. Un vase en verre irisé. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 300 / 350 -
#725
Een waterkommetje van Chinees porselein met rood glazuur. Onderaan gemerkt.
Une coupelle à eau en porcelaine de Chine à glaçure rouge. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 14 cmEstimate: € 40 / 60 -
#346
Een eikenhouten hoekkastje met twee deurtjes en een marmeren blad.
Une armoire en coin en chêne à deux portes et une tablette en marbre.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 30 / 40