Other lots in this auction
-
#391
Een lot glazen, bestaande uit 20 groene kristallen glazen, waarbij 12 van hetzelfde model.
Un lot de verres comprenant 20 verres en cristal vert dont douze semblables.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#618
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#101
Een paar zilveren kandelaars met getorste ribben. Vroeg XIXe eeuw.
Une paire de candélabres en argent aux côtes torsadées. Début XIXème siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 400/600 -
#109P. J. Hendriks
“Haven te Nieuwpoort”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘Péjé’ en op de achterkant gedateerd 1960.
”Le port de Nieuport”. Huile sur toile. Signature ‘Péjé’ et datée au dos: 1960.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#9Van der Auwera
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 25/40 -
#720
Houten scheepsmodel van een driemaster.
Un navire en bois modèle.No longer availableDim. L. 72 cmEstimate: € 60/80 -
#807
Een antieke notenhouten stoel, bekleed met tapisserie. Overgang Lodewijk XIV - Lodewijk XV.
Une chaise antique en noyer, revêtement de tapisserie. Période transitoire Louis XVI et Louis XV.No longer availableEstimate: € 45/50 -
#585
Een ronde hallantaarn van brons met vier lichtpunten, versierd met strikken.
Une lanterne de vestibule ronde en bronze à quatre points lumineux, décoration de noeuds.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 460/500 -
#549
“Compositie met speelkaarten”. Een collage achter glas. Draagt handtekening: ‘Vladimir Menuklyn (?)’.
”Composition, jeu de cartes”. Un collage sous verre. Porte une signature: ‘ Vladimir Menuklyn’ (?).No longer availableDim. 94 x 69 cmEstimate: € 400/600 -
#48
Een vierdelig Engels koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Un service à café et thé en quatre pièces en métal argenté. Le tout sur un plateau.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#556Kerman Lavar
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 472 x 350 cmEstimate: € 200/260 -
#92
“Portret van een Hollandse vrouw. Olieverf op paneel, Een XIXde eeuws werk. Lichte schade aan het voorhoofd.
”Portrait d’une femme hollandaise”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Petit dégât au front.No longer availableDim. 39 x 32 cmEstimate: € 100/120