Similar lots by type
-
#340
Een lot van zeven oude zakhorloges, waarvan drie met zilveren kast. Beschadigingen
Lot de sept montres de poche dont trois à boîtier en argent. Dégâts.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#20Baume & Mercier
Een dameshorloge van roestvrij staal.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#100Marmi
Een dameshorloge met armband van 18 karaats wit goud.
Montre de dame et son bracelet en or blanc 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 35,74 gEstimate: € 600 / 700 -
#50Petit Fils Roskopf
Een oude zakhorloge remontoir. Zwitsers werk.
Remontoir de poche ancien. Travail suisse.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#539
Drie ingelijste Mola’s. Textielkunst van de Indianen van het eiland San Blas (Colombia). Bestaande uit diverse lagen stof.
Trois Mola encadrés. Textile d’Art des indiens de l’Ile de San Blas (Colombie). Constitués de différentes couches de textile.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 50 / 80 -
#229
“Landschap met koeien”. Olieverf op doek. Hollandse school. XIXe eeuw. Kleine beschadiging.
“Paysage aux vaches”. Huile sur toile. Ecole hollandaise du XIXe siècle. Petit dégât.No longer availableDim. 36 x 46 cmEstimate: € 200 / 220 -
#675
Een driedelig klokstel van verguld koper in Napoleon III -stijl , bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de cheminée en cuivre doré de style Napoléon III comprenant une pendule et deux candélabres.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 200 / 240 -
#395Nicolaus Jansenius
Een oude rasterdruk met een kaart van Antwerpen en omgeving, omringd door afbeeldingen van haar grootste bijzonderheden. Ca. 1675. We voegen er een oude ingekleurde ets met een zicht op Antwerpen aan toe.
Ancienne carte d’Anvers et environs entourée des plus importants édifices. Vers 1675. Nous ajoutons une eau forte en couleurs représentant Anvers.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#584
“Bloeiende kersenboom”. Aquarel. Draagt een handtekening. Chinese school
“Cerisier en fleurs”. Aquarelle. Porte une signature. Ecole chinoise.No longer availableDim. 45 x 22,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#193
Koffie-en theeservies van massief zilver 800‰ met houten handvaten. Belgische keuren, maker VM.
Service à café et à thé en argent massif 800‰ aux anses en bois. Poinçons belges, orfèvre VM.No longer availableDim. 2193 g brut.Estimate: € 800 / 1000 -
#548
Een opgezette cobra.
Cobra empaillée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#777
Een lot aardewerk en porselein, bestaande uit enkele reeksen borden van Regout, een sauskom, een terrine, enz.
Lot de faïence et de porcelaine comprenant quelques séries d’assiettes de Regout, une saucière, une terrine etc.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#317
Een 800‰ zilveren schaaltje met een ingelegd Imperiaal Frans 5-Frankstuk uit 1868. Onleesbare keur.
Petit plat en argent 800‰ incrusté d’une pièce de monnaie de 5 francs français de 1868. Poinçon illisible.No longer availableDim. 95,27 gEstimate: € 30 / 50 -
#78
Een schouwpendule van bruingeglazuurd aardewerk. We voegen er twee meerkleurig aardewerken cassolettes aan toe.
Pendule en faïence à glaçure brune. Nous ajoutons deux cassolettes en faïence polychrome.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#401
Een monteerbare bel, getooid met een gepolychromeerde koe van gietijzer.
Cloche décorée d’une vache polychrome. Fonte.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#81
Een kinderhoofdje van bruingepatineerd brons als wandversiering.
Tête d’enfant en bronze à patine brune. Plaquette murale.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 50