Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge. Genummerd.
Jaeger-Lecoutre

Een 18 karaats geel gouden herenhorloge. Genummerd.

Montre d’homme en or jaune 18 ct. Numérotée.
Dim. Bruto: 29,79 g
SKU: 2308160185.
Category: Uurwerk.
Auction day: 23 August 2016 19:00
Catalogue #185
Estimate: € 1200 / 1500
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #100
    Marmi

    Een dameshorloge met armband van 18 karaats wit goud.

    Montre de dame et son bracelet en or blanc 18 ct.
    No longer available
    Dim. Bruto: 35,74 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #50
    Petit Fils Roskopf

    Een oude zakhorloge remontoir. Zwitsers werk.

    Remontoir de poche ancien. Travail suisse.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #340

    Een lot van zeven oude zakhorloges, waarvan drie met zilveren kast. Beschadigingen

    Lot de sept montres de poche dont trois à boîtier en argent. Dégâts.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #20
    Baume & Mercier

    Een dameshorloge van roestvrij staal.

    Montre de dame en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #621

    Een tweeledige vitrinekast van gesculpteerd hout in Luikse stijl. Eén zijruitje onderaan gebarsten.

    Vitrine à deux corps en bois sculpté de style liégeois. Dégât à l’une des vitres de côté.
    No longer available
    Dim. h: 226 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #73

    Een paar vazen van kobaltblauw porselein met een wit decor van rozen en met vergulde motieven.

    Paire de vases en porcelaine bleue cobalt. Décor blanc de roses et de motifs dorés.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #400

    Een dikke en een dunne vaas van geslepen kleurloos Boheems kristal.

    Un vase pansu et un vase allongé en cristal taillé de Bohème incolore.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #317

    Een 800‰ zilveren schaaltje met een ingelegd Imperiaal Frans 5-Frankstuk uit 1868. Onleesbare keur.

    Petit plat en argent 800‰ incrusté d’une pièce de monnaie de 5 francs français de 1868. Poinçon illisible.
    No longer available
    Dim. 95,27 g
    Estimate: € 30 / 50
  • #524

    “Dorpstafereel”. Oost-Indische inkt. Draagt een handtekening: Filarski.

    “Scène de village”. Encre de Chine. Porte une signature: Filarski.
    No longer available
    Dim. 43 x 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #231

    Een bronzen plaquette met een Belgische leeuw en wapenschild.

    Plaquette en bronze représentant un lion belge et un blason.
    No longer available
    Dim. 52 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #58

    Een paar karaffen van kleurloos olijfgeslepen kristal.

    Paire de carafes en cristal incolore à motif d’olives.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #338

    Een lot bestek, bestaande uit een taartschep, een sauslepel, een tang, twee serveermessen, een botermes, twee vorken en zes lepeltjes.

    Lot de couverts comprenant une pelle à tarte, une cuillère à sauce, une pince, deux couteaux de service, un couteau à beurre, deux fourchettes et six cuillères.
    No longer available
    Dim. +/- 619 g Bruto
    Estimate: € 200 / 250
  • #449

    “Bloemenstilleven”. Een églomisé. Onduidelijk gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs”. Eglomisé. Illisiblement signé.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #132
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903-1983

    “Havenzicht” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de port”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #511

    “Tang Paard”. Een beeld van terracotta op sokkel. Mogelijk Tang-dynastie.

    “Cheval T’ang”. Sculpture en terre cuite sur socle. D’époque?
    No longer available
    Dim. H: 25 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #498

    Een jade doosje in de vorm van een vrucht.

    Boîte en jade en forme d’un fruit.
    No longer available
    Dim. Br: 11 cm
    Estimate: € 50 / 100
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 Augustus 2016

Veiling volledig - 800 loten.

23 August 2016 19:00
24 August 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 August 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More