Other lots in this auction
-
#304Een lot van vijf gravures met betrekking tot het Antwerpse stadhuis, bestaande uit vier buitenzichten en een interieur van de trouwzaal.
Un lot de cinq gravures relatives à la mairie d'Anvers, comprenant quatre vues extérieures et un intérieur de la salle des mariages.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#258Een bronzen vide-poche met een allegorische voorstelling in art-nouveaustijl en een kleine bronzen buste.
Une vide poche en bronze avec une scène allégorique de style Art Nouveau et un petit buste en bronze.No longer availableDim. l: 18 & 9,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#463Een modern kunstwerk van wit terrracotta met een afwerking in granietlook. Kleine schilfer.
Une œuvre d'art moderne en terre cuite blanche avec une finition aspect granite. Petit éclat.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#305Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3,14 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 3,14 ct.No longer availableDim. 15,24 gEstimate: € 2600 / 2800 -
#186Een uit vier delen opgebouwde bibliotheek in koloniale stijl met onderaan twee maal twee paneeldeuren en bovenaan twee maal twee gevitreerde deuren.
Une bibliothèque de style colonial en quatre parties avec deux fois deux portes à panneau en bas et deux fois deux portes vitrées en haut.No longer availableDim. H. 223, B. 217, D. 57 cmEstimate: € 300 / 500 -
#187“Vrouw in klederdracht van de jaren ‘20, leunend tegen muurtje met sfinxen”. Een groep van brons en wit marmer. Marmer gerestaureerd.
Femme en costume des années 1920. Appuyée contre un petit mur décoré de sphinx. Groupe en bronze et marbre blanc. Restauration au marbre.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 220 / 280 -
#611Een rechthoekige Wuchai-box van meerkleurig porselein naar Wan-li-voorbeeld.
Une boîte rectangulaire en porcelaine multicolore Wuchai d'après l'exemple Wan-li.No longer availableDim. 11 x 23 x 13 cmEstimate: € 260 / 300 -
#397Een Pathé koffergrammofoon met acht platen.
Un phonographe valise Pathé avec huit disques.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#615Regulateurklok versierd met een paardje. Compleet met slinger en sleutel.
Pendule à régulateur décorée d'un cheval. Complet avec pendule et clé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#453Een paar recente balustervazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages aan het hof. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases balustres en porcelaine chinoise récents avec des décorations multicolores de personnages de la cour. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#173“Jonge ballerina”. Een bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas. Op arduinen sokkel.
Jeune ballerine . Sculpture en bronze à patine bicolore d'après une œuvre d'Edgar Degas. Sur socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 160 / 200 -
#254Georges StimartPeriod: 1886 - 1952“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile.No longer availableDim. 106 x 71 cmEstimate: € 80 / 100


