Similar lots by type
-
#20“Toi et Moi”. Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
”Toi et Moi”. Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,44 gEstimate: € 550 / 650 -
#57Een lot van drie verzilverd koperen bas-reliëfs, waarbij twee met voorstellingen naar werken van Goya.
Un lot de trois bas-reliefs en cuivre argenté, dont deux d’après Goya.No longer availableDim. 30 x 45 & 37 x 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#155Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 4,78 gEstimate: € 600 / 800 -
#250Audemars Piguet GenèveEen 18 karaats wit gouden automatische herenhorloge met 18 karaats wit gouden polsband.
Une montre pour homme en or blanc 18 ct à bracelet en or blanc 18 ct.No longer availableDim. 106,90 gEstimate: € 3500 / 5000 -
#450Een lot fantasie juwelen waaronder halssnoeren broches en oorbellen. Een roestvrijstalen dameshorloge van Pontiac en een herenhorloge van Roamer.
Un lot de bijoux fantaisie, comprenant des broches, des colliers et des paires de boucles d’oreilles. Egalement une montre pour dames en acier inoxydable Pontiac et une montre pour hommes Roamer.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#160Een 18 karaats geel gouden broche met beweegbaar bloemvormig middenstuk bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 3,20 ct.
Une broche en or jaune 18 ct à pièce centrale mobile sous forme de fleur sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 3,20 ct.No longer availableDim. 16,35 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#424“Cerabati Wasserbillig Luxembourg”. Een oude messingen reclameplaat.
”Cerabati Wasserbillig Luxembourg”. Une affiche publicitaire ancienne en laiton.No longer availableDim. 35 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#65RodaniaEen roestvrij stalen quartzhorloge.
Une montre en acier inoxydable quartz.No longer availableEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#74Jozef MousPeriod: 1896-1968“Plattelandszichten”. Twee houtskooltekeningen op papier. Beide gesigneerd.
”Paysages de campagne”. Deux fusains sur papier. Signés.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#219“Rood vlak en handen”. Kleurenlitho. Draagt een handtekening: R. Raveel en gedateerd 1983.
”Surface rouge et mains”. Une lithographie en couleurs. Porte une signature: R. Raveel et datée 1983.No longer availableDim. 23 x 20 cmEstimate: € 200 / 300 -
#62François Ponsaerts“Naakt in portaal”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nu et portail”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 39 cmEstimate: € 120 / 180 -
#416Een gefineerde bonheur-du-jour in Lodewijk XV-stijl, versierd met bloemenmarquetterie. XIXe eeuw. Het messingen galerijtje is volledig.
Un bonheur-du-jour en bois de placage style Louis XV, décoration de marqueterie florale.No longer availableDim. 92 x 60 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#295Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een centrale diamant van ± 0,50 ct. en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. VS2.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,50 ct et de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct VS2.No longer availableDim. 8,67 gEstimate: € 700 / 900 -
#323Porcelaine de BaudourEen reeks van zes grote ronde borden van Belgisch porselein, versierd met een meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une série de six assiettes en porcelaine belge rondes, décoration de porcelaine de Chine polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 120 / 140 -
#347Een beeld van meerkleurig composiet door Giuseppe Armani.
Statuette en composite polychrome par Giuseppe Armani.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#68Een oude wandelstok met deels verguld messingen handvat.
Un ancien bâton de marche à manche partiellement en laiton argenté.No longer availableDim. L. 93 cmEstimate: € 100 / 120 -
#401Pallme KönigEen art nouveau vaas van gesatineerd glas met groen decor en met koperen montuur met guirlandes. Tsjechië, omstreeks 1900.
Un vase Art Nouveau en verre satiné, décor vert et montures en cuivre de guirlandes. Tchèque, +- 1900.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#422Alfred Van NestePeriod: 1874 - 1969“Vlaaikensgang”. Kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.
”Vlaaikensgang”. Une eau-forte en couleurs. Signée hors planche.No longer availableDim. 29 x 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#118Een paar vazen van zamak.
Une paire de vases en régule.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#153Een mondgeblazen bruidsstolp met gecapitonneerd kussentje en vergulde bladeren en bloemen en een vogeltje.
Une cloche en verre soufflé à coussin capitonné, feuilles et fleurs dorés et un petit oiseau.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 120 / 180

