Other lots in this auction
-
#113
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig Frans porselein. XIXe eeuw. Eén met letsel aan de arm en hand.
“Couple”. Deux statuettes en porcelaine française. XIXe siècle. Une avec dégâts au bras et à la main.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 50 / 60 -
#185
Een 18 karaats wit en roze gouden hanger in de vorm van een solsleutel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Pendentif en or blanc et rose 18 ct en forme de clé de sol serti de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 6,02 gEstimate: € 650 / 750 -
#608
Een Chinees dekselvaas van blauw en wit porselein met afbeeldingen van fabeldieren, en met fo-hond op het deksel.
Vase couvert en porcelaine de Chine bleue et blanche décoré d’animaux fabuleux. Couvercle surmonté d’un chien de Pho.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 300 / 400 -
#496
Twee handgeknoopte bidkleedjes van zijde.
Deux carpettes de prière en soie. Nouées main.No longer availableDim. 76 x 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#399
Een lot boeken over kunst en cultuur in België. O.a. ‘De schoonheid van België’ (A.J. Delen); Anton van Wilderode - “Gedichten een drieluik” (met dedicatie). En 100 jaar plastische kunsten in België.
Un lot de livres en relation avec l’art et la culture en Belgique. ‘De schoonheid van België’. (A.J. Delen). Anton van Wilderode : “Gedichten een drieluik” ( avec dédicace). Et 100 jaar plastische kunsten in België.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#23
Engels porseleinen gebakservies met twee cake stands en 5 borden met een bloemendecor (één cakestaander met scheurtje).
Service à dessert en porcelaine anglaise comprenant deux plats à gâteaux et cinq assiettes. Décor de fleurs peint à la main. Un plateau à cheveu.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 60 / 80 -
#674
Twee Japanse tekeningen met personages op zijde. In één frame.
Deux dessins japonais sur soie représentant des personnages. Dans un cadre.No longer availableDim. 32 x 12 & 36 x 14 cmEstimate: € 100 / 120 -
#416
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Deux tapis de prière Mori en laine. Noués main.No longer availableDim. 143 x 93 & 153 x 88 cmEstimate: € 25 / 40 -
#362
“Huis met achtertuin”. Gouache. Draagt een handtekening: Anna De Weert.
“Maison au jardin”. Gouache. Porte une signature: Anna De Weert.No longer availableDim. 10 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#590
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapîjt.
Tapis persan en laine. Noué main.No longer availableDim. 415 x 315 cmEstimate: € 300 / 400 -
#384
Een hoevegezicht in de geest van de Latemse school. Olieverf op doek.
“Vue de ferme dans le goût de l’Ecole de Laethem”. Huile sur toile.No longer availableDim. 31 x 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#419
“Aanbidding der Wijzen”. Potloodschets deels gehoogd met aquarel. Draagt een handtekening: Jakob Smits.
“Adoration des Mages”. Croquis en crayon partiellement rehaussé d’aquarelle. Porte une signature: Jakob Smits.No longer availableDim. 12 x 17,5 cmEstimate: € 80 / 120