Other lots in this auction
-
#508Joris Buseyne
“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#306
Een toilettafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad.
Une coiffeuse en bois de placage acajou avec miroir dans la tablette rabattable.No longer availableDim. 74 x 61 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#601
“Twee figuren naast een pagode”. Een paar beelden van gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Schade.
”Deux figures auprès d’une pagode”. Deux statues en ivoire sculptée polychrome. Dégâts.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 200/260 -
#437
Een lot van drie verschillende borden van Imariporselein.
Un lot de trois assiettes en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø 25,5 cm en Ø 22 cmEstimate: € 30/40 -
#661
Een schotel van blauw en wit Chinees porselein met geribde vleugel met een decor van een vaas met pioenen.
Un plat en porcelaine de Chine bleue et blanche à l’aile côtelée au décor d’un vase et pivoines.No longer availableDim. Ø: 31,5 cmEstimate: € 80/100 -
#534Reno
“Mask” & “Red eye”. Gemengde techniek op board. Beide op de verso gesigneerd en gedateerd 2011.
”Masque” & “Oeil rouge”. Techniques mixtes sur carton. Signés et datés 2011 au verso.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#335
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamant princesses met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een centrale saffier van ± 0,50 ct.
Une bague en or jaune 18 ct sertue de diamants ‘Princesse’ ayant un poids total de ± 0,30 ct et un saphir central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,30 gEstimate: € 600/700 -
#82
Miniatuurportret van een jonge vrouw. Medio XIXde eeuw. Ovaal in een benen lijst. Gesigneerd Huro (?).
Un portrait miniature d’une jeune femme. Mi XIXème siècle. De forme ovale dans encadrement en os.No longer availableDim. 10,5 x 9,5 cmEstimate: € 80/100 -
#764
Een luchter met glazen coupe, versierd met romantische scènes.
Lustre avec coupe en verre décorée de scènes romantiques.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 80/120 -
#218
Een gietijzeren tandartsboor met pedaalaandrijving. Mogelijk gefabriceerd door Wynmalen & Haussman te Hoogerheide, begin XXe eeuw. In werkende staat.
Une fraise de dentiste en fonte à actionnement à pédale. Probablement fabriqué par Wynmalen & Haussman à Hoogerheide, début XXème siècle. En état de marche.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 50/60 -
#184Jan CockxPeriod: 1891-1976
“De vangst na de jacht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”La prise après la chasse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 100 cmEstimate: € 220/280 -
#142H. Bernard
“Het maken van een bloemenkrans”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Beschadigingen aan de kader.
”La réalisation d’une couronne de fleurs”. Huile sur toile. Signée. Dégâts à l’encadrement.No longer availableDim. 36 x 30 cmEstimate: € 180/220