Other lots in this auction
-
#213Salvatore ColaciccoPeriod: °1935“Het Amerikaanse tweemasterjacht Casco”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Le yacht à deux-mâts américain Casco”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 50,5 x 77 cmEstimate: € 140 / 200 -
#217Ingebonden nummers van het weekblad Robbedoes (7 stuks tussen april 1950 en maart 1952). Nummers 32, 33, 35, 36, 37, 38 , 39. Sletig, sporen van kleefband, kleine letsels.
Numéros reliés du magazine Robbedoes (7 pièces entre avril 1950 et mars 1952). 32,33,35,36,37,38,39. Usures, traces de papier collant, petits dégâts.No longer availableEstimate: € 280 / 320 -
#558Hofdame met twee kelken van gebeeldhouwd ivoor. Chinees werk.
Une dame d’honneur avec deux calices, en ivoire sculptée. Travail chinois.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 120 / 180 -
#314“Stad aan het water”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
”Ville auprès de l’eau”. Huile sur panneau. Pas de signature.No longer availableDim. 29 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#21Een zeshoekig vaasje van meerkleurig aardewerk met een vlakkenmotief. Onderaan gemerkt en het decor gesigneerd ‘Dubois’.
Un petit vase hexagonal en faïence polychrome au motif de surfaces. Marque sous la base et le décor signé ‘Dubois’.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#481Een grote kraagvaas en een balustervaas van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un grand vase à col et un vase balustre en faïence de Satsuma. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 51 & 32 cmEstimate: € 40 / 60 -
#465Een lot kleine bordjes van meerkleurig Chinees porselein in diverse uitvoeringen. 6 stuks.
Un lot de six assiettes en porcelaine de Chine polychrome divers.No longer availableDim. Ø: 12 cmEstimate: € 30 / 40 -
#716Een handgeknoopt Kaukasisch wollen tapijt.
Un tapis de Caucase en laine noué main.No longer availableDim. 195 x 100 cmEstimate: € 40 / 70 -
#457Een Afrikaanse mannenbuste uit malachiet.
Un buste masculin en malachite.No longer availableDim. h 13,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#352Joseph BeuysTwee ingelijste postkaarten d.d. 1978 en 1982, gesigneerd door de kunstenaar.
Deux cartes postales encadrées, 1978 et 1982, signées par l’artiste.No longer availableDim. 13x 22 cmEstimate: € 50 / 80 -
#504Pol MaraPeriod: 1920 - 1998“Compositie met naakt en cello”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 14/99 buiten de plaat.
”Composition, nu et violoncelle”. Une lithographie. Signée et numérotée 14/99 hors planche.No longer availableDim. 77,5 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#780Een Kaukasisch wollen tapijt.
Un tapis Caucase en laine. Noué main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 40 / 50

