Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 karaats geel gouden horloge zonder armband.
Een 18 karaats geel gouden horloge zonder armband.
Bieri

Een 18 karaats geel gouden horloge zonder armband.

Une montre en or jaune 18 ct. Sans bracelet.
Dim. 10 g
SKU: 1911190025.
Auction day: 19 November 2019 19:00
Catalogue #25
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #361
    Alessi

    Een hoge witmetalen fruitschaal. Model “Blow-up, naar ontwerp van Fratelli Campana.

    Un plat à fruits en métal blanc. Modèle “Blow-up” d’après Fratelli Campana.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #294
    L. Schooningk

    “Dorpsgezicht” & “Hoevegezicht”. Twee aquarellen op papier. Beide gesigneerd.

    ”Vue de village” & “Vue sur fermette”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Dim. 30 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 170
  • #100

    Een 18 karaats geel gouden geweven vijf rijen schakelarmband.

    Un bracelet à cinq rangs tissés en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 66,12 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #355

    Een gefineerd houten tafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met verguld bronsbeslag en met parketwerk.

    Une table en bois de placage Louis XV, décoration de montures en bronze et parqueterie.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 320
  • #221
    Claude-Michel Clodion

    “Familie van Bacchanten”. Een bronzen beeld op rood marmeren sokkel. Gesigneerd. Posthume geut.

    ”Famille de Bacchantes”. Une statue en bronze sur socle en marbre rouge. Fonte posthume.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #177

    Madonna met kind. Polychroom hout. Mogelijk omstreeks 1700.

    Vierge à l’Enfant. Bois polychrome. Probablement +- 1700.
    No longer available
    Dim. H. 67 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #164

    Een lot van vijf handgeschilderde miniaturen op ivoor en in met ivoor belegde lijstjes.

    Un lot de cinq miniatures en ivoire peint à la main et encadrements en ivoire.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 12 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #447

    Een apothekersweegschaal in vitrine. Achterste ruitje manco, onvolledig.

    Une balance de pharmacie sous verre. Une petite vitre à l’arrière manquante, incomplète.
    No longer available
    Dim. 39 x 36 x 14 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #303

    Een platte balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor in reliëf op blauwe fond.

    Un vase balustre plat en porcelaine de Chine, décor polychrome de fleurs sur fond bleu.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #169
    Paul Schouten
    Period: 1860 - 1920

    “Herder met hond en schaapskudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine perforatie.

    ”Berger, chien et troupeau de moutons”. Huile sur toile. Signée. petite perforation.
    No longer available
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #252

    “Awakening”. & “A little bit of heaven”. Twee ronde lithografieën.

    ”Awakening” & “ A little bit of heaven”. Deux lithographies rondes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #437

    Een antieke rood koperen brasero.

    Un brasero en cuivre rouge antique.
    No longer available
    Dim. Ø: 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling 19 November 2019

Eerste dag 450 loten - volledig. Tweede dag Wijn!

19 November 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 November 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More