#378
Buste van een jonge vrouw. Gebeeldhouwd hout. Afrikaans werk.
#281
Drie borden van Imari-porselein, waarvan er twee een paar vormen.
#27
#386
Een armstoel van wit gelakt hout, halfronde rug met spijlen. Jaren 50.
#304Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#145
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,34 ct. Et un diamant central de + - 0,72 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 1200/1400 -
#392
Un miroir en chêne sculpté, époque Napoléon III. Crête décorée de guirlandes de roses et d'instruments de musique.No longer availableDim. H. 141 cmEstimate: € 200/300 -
#347
Een paar borden van Imariporselein let gelobde vleugel. Japan, omstreeks 1900.
#211
#248
Een gesculpteerd Afrikaans houten masker met vlechtwerk. Bamun, Kameroen.
#338
#6
Deux petites tables d'appoint, l'une avec quatre carreaux émaillés et l'autre avec un carreau. Les deux sur une base en fer forgé.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 20/40