#797
Een witgepatineerde houten schildersezel.
#771
Een sigarenvorm “Perlu-Vorm”.
#116
Een staande klok van notenhoutfineer met zwartgelakte details. XIXe eeuw. Werkende staat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en placage de noyer aux détails noircis. XIXe siècle. En état de marche, avec balancier et poids.No longer availableDim. 220 x 50 cmEstimate: € 180/240 -
#163
“Polospeler”. Een bronzen reliëf in art decostijl.
#69Val St. Lambert
Een grote coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#503
Een schotel van meerkleurig Chinees porselein met een decor van kostbaarheden.
#448
Verguld en gelakt paneel met personages. China, XIXde eeuw.
#610
Grande table en chêne sculpté aux pieds balustres à entretoise et à tablette en parquetterie. Avec six allonges.No longer availableDim. 110 x 155 cmEstimate: € 120/200 -
#768Royal Dux
Een paar siervazen van porselein in de vorm van een jongen met panfluit en een jonge vrouw, telkens bij een pilaar. Onderaan gemerkt met de roze driehoek. Begin XXe eeuw.
Deux vases décoratifs en porcelaine en forme de jeune homme avec une flûte à pan et une jeune femme auprès d’une colonne. Marque sous la base en forme de triangle rose. Début XXième siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 200/240 -
#153
Een paar vazen van blauw kristal op kleurloze voet, versierd met gravures.
#244M. Le Bret
#750Christofle.
Un service à café et thé en quatre pièces, métal argenté. Sur un plateau. Avec marques.No longer availableEstimate: € 100/120