#310
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 7,15 gEstimate: € 1250 / 1350 -
#613
Une balle dans l'oeil . Une statue en bronze polychrome d'un chef indien avec un calumet de la paix. D'après une œuvre de Carl Kauba.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 150 / 200 -
#642
Een paar glazen vazen met decor van lelies.
#435
Een lot van drie stenen Boeddha-hoofden.
#353
Een messingen kruisbeeld.
Un crucifix en laiton.No longer availableDim. h; 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#10De Greef
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge. Jaren 30.
#273Swarovski
#210
#212
Modern tegeltableau gemerkt O.B.K.
#496
1 gouden munt 14 K “Olympiade 1976”. Canada, 100 CAD.
#262Leon AbryPeriod: 1857 - 1905
“Parkzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#168Delvaux, Bruxelles