Similar lots by type
-
#591
Een porseleinen achthoekige cachepot op acht krulpootjes en met blauw en witte decoratie van landschappen in acht uitsparingen. Chinees werk XIXde eeuw.
Cache-pot octogonal en porcelaine sur huit petit pieds volutes et décoré en bleu et blanc de paysages dans huit cartouches. Travail chinois, XIXe siècle.No longer availableDim. Ø 37,5 cmEstimate: € 200 / 250 -
#52Mak Rina (?)
Schetsboek met 26 potloodschetsen. Met een klevertje van “A la Palette de Raphael” te Sint-Petersburg. Einde XIXde eeuw.
Carnet de croquis, contenant 26 dessins en crayon.No longer availableDim. 14 x 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#356
Een tweeledige eikenhouten boekenkast in renaissancestijl.
Une bibliothèque en chêne à deux corps, style Renaissance.No longer availableDim. 235 x 120 x 58 cmEstimate: € 120 / 200 -
#613
Een overwegend gele schotel van Chinees porselein.
Plat en porcelaine de Chine de couleur majoritaire jaune.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 270 / 300 -
#500
Een hanger van zilver met een grote, commerciële rood-purperen robijn. Met certificaat. Ontwerp: Sebastian, Beverly Hills.
Pendentif en argent avec un très grand rubis commercial rouge-pourpre. avec certificat. Marque Sebastian, Beverly Hills.No longer availableDim. 80,30 gEstimate: € 500 / 700 -
#265
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met een Byzantijnse munt met beeldenaar van Justinus I.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de monnaie byzantine à l’effigie de Justin I.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 250 / 350 -
#139
Een raamvoorzet van gebeeldhouwd hout. Centraal een monogram ‘M.A.’ onder een hertogelijke kroon. Omstreeks 1800.
Devant de fenêtre en bois sculpté. Avec un monogramme M.A. en dessous d’une couronne ducale dans le centre. Vers 1800.No longer availableDim. 78 x 116 cmEstimate: € 400 / 600 -
#628
Een porseleinen kopje en schoteltje met twee oren en met een decor van dieren in een landschap. Chinees werk, XVIIIde eeuw.
Tasse et soucoupe en porcelaine à deux anses et décor d’animaux dans un paysage. Travail chinois, XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#620
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een levensboom.
Tapis persan en laine représentant un arbre de vie. Noué main.No longer availableDim. 226 x 138 cmEstimate: € 200 / 300 -
#703
Vaas van blauw en wit porselein met een decor van personages in een landschap. Chinees werk.
Un vase en porcelaine bleue et blanche à décor de personnages dans un paysage. Travail chinois.No longer availableDim. H. 32 cmEstimate: € 80 / 120 -
#216
Bretonse eikenhouten eetkamer. Buffet met opzet (265 x 170 x 60 cm), enkel buffet (195 x 140 x 55 cm), vierkante tafel (110 x 110 cm), vijf stoelen (H. 104 cm) en een armstoel (H. 122 cm).
Salle à manger en chêne richement sculpté de style dite bretonne. Buffet à deux corps, buffet simple, table carrée, cinq chaises et un fauteuil.No longer availableEstimate: € 400 / 600
Other lots in this auction
-
#122
“Veehoeders in een romantisch landschap”. Olieverf op doek.
“Bergers dans un paysage romantique”. Huile sur toile.No longer availableDim. 46 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#604
“Kubistische compositie”. Een gegoten en gepolychromeerd kunstwerk. Onleesbaar gesigneerd. Kleine barst aan de rand.
“Composition cubiste”. Objet d’art moulé et polychromé. Illisiblement signé. Petit éclat au bord.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 100 / 120 -
#278
Drie zilveren flessenonderzetters (wine coasters) met gedraaide houten bodems (slijtage). Hollandse keuren, tweede gehalte, 1855. Meesterkeur J.M.
Trois dessous de bouteilles en argent aux bases en bois tourné (usures). Poinçons hollandais, deuxième titre, 1855. Orfèvre J.M.No longer availableDim. 166 g net.Estimate: € 30 / 50 -
#174Frans Roofthooft
“Stilleven met bloemen en een beeldje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs avec statuette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#633
Beeldje van een onsterfelijke met een kleine draak. Eerste kwart XXste eeuw.
Statuette d’un immortel avec un petit dragon. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. H. 26 cmEstimate: € 600 / 800 -
#201
Een paar boekensteunen in de vorm van panters.
Paire de serre-livres en forme de panthères.No longer availableDim. 22 x 19 cmEstimate: € 450 / 550 -
#360
Een 18 karaats geel gouden gegraveerde ring bezet met turkoois.
Bague en or jaune 18 ct gravée sertie de turquoise.No longer availableDim. 6,40 gEstimate: € 300 / 400 -
#401
Een lot van vier oude pluchen diertjes, bestaande uit twee hondjes, een paard en een aap.
Lot de quatre animaux en peluche anciens comprenant deux chiens, un cheval et un singe.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#109Etienne Fabry
“Bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#780
Een armstoel van gedraaid eikenhout in renaissancestijl met lederen bekleding.
Fauteuil en chêne tourné de style Renaisssance recouvert de cuir.No longer availableDim. H. 97 cmEstimate: € 60 / 100 -
#288
Een slangenhuid.
Peau de serpent.No longer availableDim. L. 252 cmEstimate: € 40 / 60 -
#304C. Van Reken
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 75 / 100