Other lots in this auction
-
#569
“Danseres”. Aquarel op papier. Achteraan een handtekening ‘A. Heyboer’.
”Danseuse”. Aquarelle sur papier. Une signature au verso: A. Heyboer.No longer availableDim. 29 x 20 cmEstimate: € 220/260 -
#235
Een zilveren halssnoer en een hanger van zilver en met amber.
Un collier en argent et pendentif en argent et ambre.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#281
“Madonna met kind”. Een beeld van monochroom wit biscuit.
”Vierge et l’Enfant”. Une statue en biscuit blanche monochrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 30/40 -
#696
Een ovale eikenhouten gatelegtafel met getorste poten. Engeland, XIXde eeuw.
Table gateleg ovale en chêne aux pieds torsadés. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 120/200 -
#138
Een lamp van bruingepatineerd kunststof in de vorm van een Flamingo met vleugels van glas in lood als kap.
Une lampe en plastique en forme de flamingo aux ailes en verre et plomb comme abat-jour.No longer availableDim. h: 88 mEstimate: € 240/320 -
#49Constant (Van de Velde)
“Begijnhof te Mechelen.” Olieverf op doek zonder kader. Gesigneerd. Kleine verzakking.
”Béguinage à Malines”. Huile sur toile, sans cadre. Signée. Petit affaissement.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100/120 -
#26
Een eikenhouten eendeurskastje met smeedijzeren hengsels.
Une petite armoire en chêne à une porte avec montures en fonte.No longer availableDim. 71 x 65 x 47 cmEstimate: € 60/100 -
#108
Een lot varia, bestaande uit oud landmetermateriaal, passerdozen met inhoud, een pyrometer in originele houten kast, een veldmicroscoop, een oude kappersverstuiver, twee rekenlatten en een weerstandsbrug voor een galvanometer van Siemens & Halske.
Lot varié comprenant du matériel d’arpenteur, des boussoles dans leurs étuis, un pyromètre dans sa boîte d’origine en bois, un microscope de champs, un vaporisateur de coiffeur et un pont de résistance électrique de galvanomètre par Siemens & Halske.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#773
Een reeks van tien konische glazen met geslepen decor in de stijl van de jaren ‘20.
Suite de dix verres coniques avec un décor gravé dans un style des années ‘20.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 40/50 -
#431Villeroy & Boch
Een vide-poche van meerkleurig aardewerk in de vorm van een papegaai op een blad.
Un vide-poche en faïence polychrome en forme de perroquet sur une feuille.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 32/38 -
#570
Een rendiergewei met muurbevestiging. Beschadiging.
Un bois de cerf avec attache murale. Dégâts.No longer availableDim. H. 60 cmEstimate: € 80/120 -
#656
Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200