#606MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
#451Een paar verzilverd metalen vechtende hanen.
#830MärklinDrie paar elektromagnetische wissels K-rails.
#26Nathan en Il BisonteZes verschillende mappen van leder, sommige met ringen.
#3Een antieke gewichtenset in houten kistje. Enkele manco’s.
#478Een fractie kwarts met uitgefreesde bolle uitsparing.
Une pièce de quartz.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#484“Marine”. Aquarel.
”Marine”. Une aquarelle.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60 / 100 -
#672Een verguld houten schouwspiegel met een bloemenvaas en leeuwenkop in de kuif. Tijdperk Napoleon III. Letsel aan de kroonlijst.
#5Girard PerregauxEen roestvrij stalen horloge. Quartz. Swiss.
#442Een antieke rood koperen brasero.
#759Een mahoniehouten psyché met een lade. XIXe eeuw.
#267Een Franse snavelkan. Niderviller, omstreeks 1770.
Une verseuse à bec française. +- 1770. Niderviller.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 140 / 160