Other lots in this auction
-
#643Een paar vazen van Cantonporselein met een scènes aan het hof in een cartouche op een achtergrond van bloemen en vlinders. Met houten sokkels.
Une paire de vases en porcelaine Canton, scènes de la cour en cartouche sur fond de fleurs et de papillons. Avec socles en bois.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#688Von SchierholzEen siervaas van meerkleurig en verguld porselein, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Un vase de décoration en porcelaine polychrome et doré, décoration de fleurs en haut-relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 80 / 100 -
#377Twee verschillende schemerlampen van aardewerk en koper.
Deux lampes différentes en faïence et cuivre.No longer availableDim. h: 33 cm (z.k.)Estimate: € 30 / 50 -
#124“Zittende jonge vrouw”. Olieverf op doek. In oorspronkelijke lijst, omstreeks 1830. Letsels.
”Jeune femme assise”. Huile sur toile. Avec encadrement d’origine, +- 1830. Dégâts.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 300 / 400 -
#729Een Japans theeservies van Kutani-porselein, bestaande uit een theepot en tien kopjes. in originele doos.
Un service à thé japonais en porcelaine Kutani.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#36Il BisonteEen bruin lederen toiletzak. We voegen er een twee broekenriemen en een zakje met twee kaartspellen aan toe.
Un sac de toilette en cuir brun. Nous ajoutons deux ceintures et un petit sac avec deux jeux de cartes.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#69Elixir d’AnversEen publiciteitsaffiche uit 1921. Ingelijst.
Une affiche publicitaire de 1921. Avec encadrement.No longer availableDim. 67 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#684Geometrische compositie op geschept papier.
Composition géométrique sur papier fait main.No longer availableDim. 40 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#427Een lot meerkleurig porselein, bestaande uit een groen kruikje, een Chinees flesje met stop, twee pennenhouders, twee dekseldoosjes, een sierjardinière met vogeltjes en een sierstukje in de vorm van een boomstronk.
Un lot de porcelaine polychrome, comprenant une carafe verte, un flacon chinois avec bouchon, deux porte-plumes, deux boîtes à couvercle, une jardinière à oiseaux et une pièce de décoration sous forme de tronc.No longer availableDim. h: 5 - 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#462AthenaEen oude pop met kleertjes. Gemerkt.
Un vase à couvercle en cloisonné sur cuivre jaune, chien Fo sur le couvercle.No longer availableDim. 90 cmEstimate: € 25 / 35 -
#476Beloutsj bidkleed van wol.
Un tapis de prière en laine Beloutch.No longer availableDim. 142 x 100 cmEstimate: € 30 / 40 -
#167DelvauxEen lederen handtas model ‘Dimanche’ in kleur taupe. In originele draagtas.
Un sac à main, modèle ‘Dimanche’ de couleur taupe. Avec sac.No longer availableEstimate: € 320 / 380

