Other lots in this auction
-
#479“Vissersboten aan een steiger”. Olieverf op paneel. Recent atelierwerk in de stijl van de XIXe eeuw.
”Bateaux de pêche au quai”. Huile sur panneau. travail d’atelier récent, style XIXème siècle.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 60 / 80 -
#242Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
Une grande lanterne de vestibule en bronze à verre gravé et concave.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 500 / 600 -
#841Een XIXe eeuws gefineerd naaikoffertje met spiegel in het deksel.
Un petit coffret de couture à miroir dans le couvercle. XIXème siècle.No longer availableDim. 16 x 35 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#139E. Ritburn (?)“Uil”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Hibou”. Aquarelle sur papier. Signature illisible.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#825Een opklapbare bridgetafel met vilten speelblad.
Un table de Bridge, tablette en feutre.No longer availableDim. 71 x 78 x 78 cmEstimate: € 40 / 60 -
#727Twee iconen met beeltenissen van de Moeder Gods van Vladimir en van Kazan.
Deux icônes à images de la Mère de Dieu de Vladimir et de Kazan.No longer availableDim. 32 x 25 & 22 x 18 cEstimate: € 120 / 200 -
#460Twee factices, één van Gucci en één Magnetic van Sabatini.
Deux factices, une de Gucci une Magnetic par Sabatini.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#220Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een druppelvormige smaragd van ± 1 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et une émeraude en forme de larme de ± 1,00 ct.No longer availableEstimate: € 600 / 700 -
#316Een eikenhouten ééndeursgarderobe.
Une garde-robe en chêne à une porte.No longer availableDim. 203 x 74 x 57 cmEstimate: € 50 / 80 -
#879Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
Un petit chien en faïence à glaçure beige.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 25 / 35 -
#360Een 18 karaats geel gouden schakelarmband en ring, we voegen er twee te herstellen schakelarmbanden van 18 karaat aan toe en één 14 karaats geel gouden gedraaide armband.
Bracelet à maillons et bague en or jaune 18 ct. Nous ajoutons deux bracelets à maillons à réparer en or 18 ct et un bracelet torsadé en or jaune 14 ct.No longer availableDim. 13,59 gEstimate: € 200 / 300 -
#606MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
Un tapis de Perse en laine à médaillon. Nouée main. Partiellement décoloré.No longer availableDim. 490 x 269 cmEstimate: € 100 / 150

