Other lots in this auction
-
#265
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 1,65 gEstimate: € 500/600 -
#446
Een eikenhouten salontafel in Chippendalestijl met vijf poten en met gevlochten blad.
Une table de salon, style Chippendale, à cinq pieds et finition en cannage.No longer availableDim. Ø: 80 cmEstimate: € 40/70 -
#221Emporio Armani
Een handtas van slangenleder.
Un sac à main en cuir de serpent.No longer availableEstimate: € 400/500 -
#549
“Stilleven”. Pastel op papier. Draagt een handtekening ‘Ratkowski’ en datering 1966.
“nature morte”. Pastel sur papier. Porte une signature ‘Ratkowski’ et est daté 1966.No longer availableDim. 26 x 46 cmEstimate: € 120/200 -
#400
Een lot van negen wekkers in diverse uitvoeringen. We voegen er een verguld bronzen zakhorlogehangertje aan toe.
Un lot de neuf réveils divers. Nous ajoutons un petit pendentif en forme de montre de poche.No longer availableEstimate: € 45/55 -
#236
Een bureau van zwartgelakt hout met imitatieschildpad en verguld bronsbeslag in de stijl van Boulle.
Bureau en bois laqué noir et en imitation d’écaille dans le style de Boulle. Montures en bronze doré.No longer availableDim. 153 x 57 cmEstimate: € 420/480 -
#8Max Verboekel
Twee kristallen vazen, onderaan gemerkt Maastricht.
Deux vases en cristal, avec la marque Maastricht sous la base.No longer availableDim. H: 30 cm & 34 cmEstimate: € 80/100 -
#608Val St. Lambert
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#716
Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getroste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.
Une table ronde en acajou sur un pied central tressé finissant en trois têtes de lion.No longer availableDim. Ø: 105 cmEstimate: € 180/240 -
#293
Bronzen jardinière versierd met draken en rocailles. Tijdperk Napoleon III.
Une jardinière en bronze avec une décoration de dragons et rocailles. Période Napoléon III.No longer availableDim. L. 38 cmEstimate: € 200/240 -
#465
Twee clowns van meerkleurig glaspasta, waarbij één met een bal en de andere met een accordeon. Barst in de bal.
Deux clowns en pâte de verre polychrome, dont un clown avec une balle et l’autre clown avec un accordéon.No longer availableDim. h: 34 & 32 cmEstimate: € 40/60 -
#515Enrine
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’orient en laine noué main.No longer availableDim. 276 x 180 cmEstimate: € 80/100