#149Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969“Le pavillon”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 7-1920.
#329Degusserie“Napoleon te Sint-Helena.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.
”Napoléon à St. Hélène”; Huile sur toile. Signée. Petite restauration.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#122Romain SteppePeriod: Antwerpen, 1859-1927“Vissersboten op de Schelde met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Bateaux de pêche sur l’Escaut et fermette”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 180 / 240 -
#89A. Vandendries (?)“Ruiter in berkendreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Cavalier dans l’allée des bouleaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#439L. Van Lint“Vrouw aan de rand van het dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Femme au bord du village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 21 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#76Een toilettafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad.
#130Een 18 karaats wit gouden alliance bezet met diamant met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Une alliance en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 3,28 gEstimate: € 600 / 700 -
#245Een platina art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en platine style Art Deco sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 500 / 700