#444Een Chinees ontwerp voor een waaier met een handgeschilderd decor van vruchten.
Un projet chinois pour un éventail, décor de fruits peint à la main.No longer availableDim. 52 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#27Een paar vol messingen kandelaars. Tijdperk Lodewijk XV.
#273Saba FreudenstadtEen oude Duitse radio.
#328Lebégue & Cie., BruxellesEen oude wereldbol op houten voet. Gemerkt.
#472“Vlakkencompostitie”. Olieverf op papier. Zonder signatuur.
Composition, surfaces planes”. Huile sur papier. Pas de signature.No longer availableDim. 43,5 x 46,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#318Rémy Martin“Le passe temps”. Een vier-op-een-rij-spel in houten kistje.
#101Johannes de Doper als Kind. Bronzen hoogreliëf naar een origineel door Desiderio de Setignano Bargillo (origineel van de XVde eeuw).
”Jean le Baptiste étant enfant”. Un haut-relief en bronze d’après un original par Desiderio de Setignano Bargillo ( original du XVème siècle).No longer availableDim. 49 x 24,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#527Een grote theepot van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Une grande théière en porcelaine de Chine au décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 25 / 30 -
#276Een gebeeldhouwd houten salontafel met een gecanneerd blad onder glas.
Une table de salon en bois sculpté et tablette cannée sous verre.No longer availableDim. Ø: 72 cmEstimate: € 30 / 40 -
#136Een kapstok van messing en onyx in barokke stijl.
#313Twee handgemaakte oude poppen.
#602“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening: “ B. Viegers”.
”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Porte une signature: ‘B. Viegers’.No longer availableDim. 48,5 x 69 cmEstimate: € 850 / 900