Other lots in this auction
-
#262Louis Waegemans“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.
”Nature morte, fruits”. Huile sur toile. Signée. Début XXème siècle.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 160 / 200 -
#580Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine noué main.No longer availableDim. 360 x 252 cmEstimate: € 180 / 220 -
#63Val St. LambertTwee verschillende lampenvoeten van mauve kristal. Gemerkt.
Deux pieds de lampes différents en cristal mauve. Marqués.No longer availableDim. h: 35 & 39 cmEstimate: € 60 / 100 -
#297Een oude speculoosplank.
Une ancienne planche à spéculoos.No longer availableDim. L:91cm, B: 27 cmEstimate: € 75 / 85 -
#664Een paar architecturale gravures. XIXde eeuw.
Deux gravures architecturales. XIXème siècle.No longer availableDim. 48 x 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#410Val St. Lambert.Een reeks van drie kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Model Heidelberg.
Une série de trois candélabres en cristal incolore taillé. Modèle Heidelberg.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 40 / 50 -
#616Een tweeledige Engelse linnenkast met bovenaan twee paneeldeuren en onderaan twee grote en vier kleine laden.
Une armoire à linge anglaise en deux parties, les dessus à deux portes, le dessous à quatre grands et deux petits tiroirs.No longer availableDim. 200 x 134 x 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#38Een gevarieerd lot antiek tin, bestaande uit maatbekers en peperstrooiers. 16 stuks
Un lot d’étain antique, comprenant des poivriers et mesures. 16 pièces.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#203”Laitière flamande”. Bronzen beeld op een marmeren sokkel (los). Gesigneerd Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.
”Laitière flamande”. Une statue en bronze sur socle (détaché). Signé Paul Comein, Cie des Bronzes de Bruxelles.No longer availableDim. H: 68 cmEstimate: € 650 / 700 -
#268“Jongen met manden”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.
”Jeune homme et paniers”. Une statue en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 40 / 60 -
#629Jef Van TuerenhoutPeriod: 1926-2006“Een gipsen sierschotel met verguld profiel”. Achteraan gesigneerd en genummerd 5/20
Un plat de décoration en plâtre et profil doré. Signé au dos, numéroté 5/20.No longer availableDim. Ø 48 cmEstimate: € 150 / 250 -
#551Een theepot van blauw en wit Chinees porselein met een decor van pioenen.
Une théière en porcelaine de Chine bleue et blanche au décor de pivoines.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 150 / 180

