Other lots in this auction
-
#303Steiff
Een ‘Classic 1920’ teddybeer van Mohair en katoen met beweegbare poten en hoofd. Nieuwstaat.
Un Classic 1920 ourson en mohair et coton avec pattes et tête mobiles. État neuf.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/60 -
#428
Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Un pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40/50 -
#478
Een koperen juwelendoosje op drie bokkenpoten. Omstreeks 1900. Binnenbekleding te vervangen.
Une boîte à bijoux en cuivre sur trois pieds de bouc. Vers 1900. Doublure à remplacer.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 40/60 -
#337
9 chromo-albums met daarbij drie van Liebig en diverse van Artis.
9 albums chromo dont trois de Liebig et plusieurs d'Artis.No longer availableEstimate: € 90/120 -
#330
Een partij munten (100 frank, vier koningen). Zilver 835‰ (18 g per stuk). Daarvan: 12 x 1948 (5 Belgique, 7 België), 6 x 1949 (België), 9 x 1950 (Belgique), 3 x 1951 (België), 2 x 1954 (Belgique). Allen muntslag.
Un lot de pièces (100 francs, quatre rois). Argent 835 ‰ (18 g chacune). Dont: 12 x 1948 (5 Belgique, 7 Belgique), 6 x 1949 (Belgique), 9 x 1950 (Belgique), 3 x 1951 (Belgique), 2 x 1954 (Belgique). Toutes les pièces frappe monnaie.No longer availableDim. 576 gEstimate: € 100/120 -
#196
Een Engelse linenpress van mahoniehoutfineer met onderaan twee grote en twee kleine laden. XIXe eeuw. Lichte fineerschade aan de kap.
Une presse à linge en placage d'acajou anglais avec deux grands et deux petits tiroirs en bas. XIXème siècle. Légers dégâts de placage à la corniche.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#609
Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
Coffre à linge en chêne.No longer availableDim. 73 x 130 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#395
Twee halssnoeren, een armband en een paar oorbellen van 925 ‰ zilver bezet met amber. Twee ervan gemerkt Denmark N.E.From.
Deux colliers, un bracelet et une paire de boucles d'oreilles en argent 925‰ serties d'ambre. Deux marqués Danemark N.E.From.No longer availableDim. 130,25 gEstimate: € 80/100 -
#17
Een gesculpteerde ebbenhouten bureaukalender versierd met een drakenmotief, voorzien van een kalender, een thermometer en een zakhorloge (slijtage) aan een haakje. Begin XXste eeuw.
Un calendrier de bureau en ébène sculpté décoré d'un motif de dragon, avec un calendrier, un thermomètre et une montre de poche (usure) sur un crochet. Début du XXème siècle.No longer availableDim. 28 x 19 cmEstimate: € 80/120 -
#372
Drie XIXe eeuwse olieverfschilderijtjes op doek. Beschadigingen.
Trois peintures à l'huile sur toile du XIXème siècle. Dommages.No longer availableDim. 16 x 21; 21 x 28 & 33 x 41 cmEstimate: € 120/200 -
#723Bell & Howell
Een oude filmcamera in tas.
Une vieille caméra dans un sac.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#384
Een gebogen houten naaitafeltje op drie poten en met fluwelen voering.
Une table de couture en bois incurvée sur trois pieds et avec une doublure en velours.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 60/80